Zalan2003 kérdése:

Ebben a videóban milyen tipusu ez gitár meg hogy milyen erősítőt használhat hogy ilyen szépen szól? Nekem marshall van de elég rockosan szol és hát nem szeretném hogy ugy szoljon gitárt vagy erősítőt kéne cserélnem?


2021. dec. 15. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

A gitár nagy valószínűséggel egy 1980 körüli Ibanez Artist. A felvételnek pedig semmi köze a meglévő erősítődhöz. Ez egy stúdió munka. Az is esélyes, hogy a felszerelésed teljesen rendben van, nem annak csereberéje felé kellene kutakodni.


Én azt javaslom, hogy a házistúdiózás rejtelmeibe próbáld beásni magad. Nem linkelek semmit, ha érdekel, vagy kérdezel, vagy magad jársz utána.

2021. dec. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kojee ***** válasza:
Szerintem a gitár egy yamaha sg...
2021. dec. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy Jolana tornado és egy Regent kombó
2021. dec. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Salx Narval ***** válasza:
Ez egy Yamaha ha hinni lehet a címkének.:D Ezt a hangszínt a Marshall is simán tudja a gitárod lesz a ludas, v csak a húrokat kellene lecserélni. Profi háttér zene nélkül nem lesz kerek a dolog bár én önmagában is kedvelem a gitár hangját.
2021. dec. 18. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
@1-es vagyok. A gitár valóban egy régi Yamaha. A többi állításom fenntartom.
2021. dec. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!