Kolbaszkarika kérdése:

Hogyan tudom az XBOX 360 kontrollert csatlakoztatni a PC-hez?

Figyelt kérdés
Szóval van nekem egy xbox 360 kontrollerem ami wireless és van mellé egy bluetooth usb adapterem. Meg lehet oldani valahogy hogy tudjam csatlakozatni a kontrollert a PC-hez?

2021. dec. 18. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy szükséged lesz egy ilyenre:

[link]

2021. dec. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak a sima Bluetooth adapter nem elég hozzá?
2021. dec. 18. 15:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom xbox 360-ashoz nem, de lehet hogy tévedek. Xbox one-nak van olyan gamepadja, amihez elég egy mezei bluetooth adapter, legalábbis nekem sikerült vennem pár éve egy olyat. Egy asus bluetooth adapter + az xbox one gamepad tökéletesen együttműködnek.
2021. dec. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 360 idején még nem volt BT az Xbox kontrollerekben. Az korai Xbox One kontrollerekben sem így azokhoz külön adóvevő kellett. 2016 óta a frissített Xbox One alapmodell az Xbox One S megjelenése óta viszont minden Xbox kontrollerben van BT, az Xbox Series konzolokhoz készültekben is. [link]


A bal oldali kontroller amelyik rányúlik a nagy Xbox gombra a BTs és a régi jobb oldali amelyik szabadon hagyja az pedig nem. A Series kontrollereken 3 pici gomb van középen így azok könnyen megkülönböztethetők. Annyit még hozzátennék, hogy az összes One és Series kontroller működik USB kábellel is (az Oneheoz USB-b kell a Serieshez USB-c). A vezeték nélküli 360 kontrollerek sajnos mindig vezeték nélkül akarnak kommunikálni, így hiába veszel hozzájuk USB kábelt (ami egy speciális Xbox végű USB) akkro is csak áramellátásra vagy töltésre jó.

2021. dec. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!