Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem játszik le a TV-m...

Miért nem játszik le a TV-m bizonyos filmeket?

Figyelt kérdés

A TV-m Philips 43pus6162/12. Eddig nagyjából az avi kiterjesztésű filmek 95%-át nem játszotta le, most már egyre több mkv kiterjesztésűnél is azt írja ki: "Nem támogatott fájlformátum". Mit lehetne tenni, hiszen nem egy ősrégi tv, csak hát rém bosszantó.

Köszönöm szépen előre is a segítséget!


2021. dec. 18. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szakszerűtlenül: A fájlkiterjesztés csak egy keret, azon belül jópár dolog variálható: más kódolás, lehet van amiben van felirat, van amiben nincs stb.

Lehet próbálkozni a fájl újrakódolásával gépen (elég erőforrásigényes, jópár óra is lehet) vagy esetleg nincs másik lejátszóalkalmazás a TV-n, vagy nem lehet letölteni rá? (Nem vagyok képben az aktuális "okos"TV-kel, az ilyesmi problémák miatt én egyszerűen rádugtam a TV-t a gépre oszt' jó van

2021. dec. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nos mi itthon praktikus okokból USB pendrive-ot használunk, de eddig nem nagyon volt gond. Kerültük az avi kiterjesztést, amiből amúgy is egyre kevesebb van, s csak mkv kiterjesztésűeket használunk. De már több alkalommal az sem jó. Frissítve is van a TV szoftvere, magától megoldja. Hát azért köszi az infókat, ezek szerint ez valamilyen szintű matt helyzet.
2021. dec. 18. 21:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

" Kerültük az avi kiterjesztést, amiből amúgy is egyre kevesebb van, s csak mkv kiterjesztésűeket használunk."

És közben lehet hogy a kettő ugyanaz.

2021. dec. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gépen nézd meg az adott filmeknél a fájl infoban, mik a különbségek a filmeknél.
2021. dec. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is Philips volt ès èn is belefutottam ilyenekbe. Èn azt csináltam hogy megnèztem milyen formátuma, kódolása ès kodekje vagy milye van annak amit lejátszik ès átkonvertáltam olyanra azt amit nem játszott le. Ahogy nèzem ez okos tv de nem androidos. Nèzz szèt az áruházukban milyen lejátszóik vannak ès próbáld ki őket. Nekem igaz androidos van de a vlc mindent visz. Hátha náluk is elèrhető.
2021. dec. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Megnézem akkor a lehetőségeket! :)
2021. dec. 19. 09:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!