Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan/hol tudnám megjavítani/...

Hogyan/hol tudnám megjavítani/megjavíttatni a Logitech G29-és kormányomat?

Figyelt kérdés

4-5 éve vásároltam, de már akkor elég heptikusan viselkedett, egyszer ment a force feedback, egyszer nem. Ujkora óta 20 óránál többet időhiány, meg az állandó FFB szop@s miatt nem játszottam vele. KB 3 éve a H váltóval akadtak gondok, miszerint a harmadik fokozatot néha ötödiknek érzékelte és fordítva. Most már a második negyedik fokozattal is ugyan ez van, ami teljesen elrontja az élményt. Ezért a pillangó váltót akartam volna használni. Tavaly Karácsonykor még működött, de most már lefelé váltást nem érzékeli. Próbáltam több játékkal, végül a Joy.cpl paranccsal vegignyomkodva a gombokat nem érzékeli.

Meg tudom magamnak valahogy javítani?

Délután tervezem szétszedni, kitörölni a port belőle, hátha.

Van valaki az ország na aki ezekkel foglalkozik, vagy tudna segíteni, hogy mi lehet a gond? Vagy már nem érdemes ezekkel a régi kiegészítőkkel bajlódni, lejárt felettük az idő? Ami zavar, hogy igazán sosem tudtam kihasználni.



2021. dec. 25. 10:26
 1/5 anonim válasza:
Szerintem vásárolj egy újjat, mert a régi már elhasznalodott.
2021. dec. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A nem használatban is így tönkre tud menni? Mások 100 órákat játszanak probléma nélkül.
2021. dec. 25. 12:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Közben sikerült megjavítani a pillangó váltót. Lehet majd neki futok a H váltónak is.
2021. dec. 25. 17:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínűnek találom hogy a gombok beporosodtak az évek során, esetleg nedvesség érte ezért nem mindig azt a parancsot kapja a szoftver amit te leadsz neki.

Váltó szétszedés után kezdd egy alapos áttörléssel (szigorúan száraz, nem morzsolódó kendővel!!) Majd ha az sem segített akkor akár gombcserével. Pár éve thrustmaster váltóval volt hasonló gondom, szerencsére egy alapos belső áttörlés segített rajta.

M

2021. dec. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2021. dec. 26. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!