Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 6 év után kezd elromlani a...

6 év után kezd elromlani a hangszóróm, vajon vegyek egy ugyan ilyet vagy próbáljak ki más tipust?

Figyelt kérdés

Egy rossz szavam nem lehet rá, nagyon szépen szólt, mindent tudott ami nekem kell. Most viszont jönnek elő hibák amik eléggé idegesítőek. Vagyis csak egy hiba van, azaz búgó-zúgó hangot ad ki ami hangerőtől föggetlen jön belőle legtöbbször ugyan azzal a hangerősséggel, néha meg hullámzik. Ha hangosabb zenét hallgatok akkor a zene elnyomja de alapjában véve nagyon zavaró. Ez egy Serioux SoundBoost HT5100C 5.1 ami 140 Wattos. Néztem egy másikat is ami tetszene, de ez csak 2.1. Igazából mindegy lenne hogy 5.1 vagy 2.1 mert úgysem használom ki rajta a térhangzást mivel tv-re van kötve. A hangerő és a hangminőség lenne a lényeg. Amit néztem helyette az viszont egy Genius SW-G2.1 3000 2.1.


Az ugyan ilyen 25 ezer forint a Genius pedig 28 ezer lenne.



2021. dec. 25. 13:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Vegyél egy Genuis 1250b-t.
2021. dec. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!