Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lètezhet olyan fejhallgató...

Lètezhet olyan fejhallgató tipus, melyet párban kapni, ès használhatóak egyszerre?

Figyelt kérdés

Sziasztok, sokat filóztam rajta hogy lètezhet e olyan fejhallgató, amely párban elèrhető, ès működik is egyszerre egy eszközön rendeltetès szerűen, pèldáúl számítógèpen, TV-n, kerestem korábban akkor anno találtam is ilyet, de már nem dobja be, nem tudom hogyan kellene rá keresni, tehát mondjuk egy jó kis horrorjátèk, vagy horrorfilm így szerintem párban nagyon hangulatos lehet, mert a barátnőmmel szeretjük az ilyesmiket, ès milyen hangulatos lehet ha egyszerre szarjuk össze magunkat egy ilyen szitu alkalmával, mert szokott ilyen lenni ha pèldáúl bevásárlás során nèzzük az árakat, egyből beszarunk mindketten, ès tök jól szinkronban megy az is, de mègis csak lehetne valami pozitívabb èlmènnyel teli szaros gatyó is!

Köszi.. :)



#headset #fejhallgató #páros #Páros fejhallgató
2021. dec. 26. 14:57
 1/6 A kérdező kommentje:

Uhh, mèg annyi hogy kizárólag olyan èrdekelne ami vezetèk nèlküli. :)

Ha tudtok ilyet, kèrlek jelezzètek.

2021. dec. 26. 15:00
 2/6 anonim ***** válasza:
Régebben láttam vezetékes fülhallgatót párban, de vezeték nélküliből nem hiszem, hogy van, de lehet kettőt is venni pl. különböző színben, talán vannak mintásak is. Az sem árt, ha a tévé támogat több fejhallgatót.
2021. dec. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Várj, ne szaladjunk előre.

Kezdjük ott, hogy mihez kellene.

2021. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Legjobb lenne ha működne mindennel, de nem szeretnèk telhetetlen lenni :D mondjuk hogy akkor számítógèphez, vègső esetben beèrnèm vezetèkessel is, de tènyleg csak ha nincs erre más opció, mert a vezetèkek vègigkisèrtèk az èletem, megkeseítettèk, ès hányhatnèkom van tőle :D


Tehát tènyleg nagyon jó lenne az a vezetèknèlküli megoldás, valami drágábbat szeretnèk hogy minősègileg is olyan legyen hogy újfent összeszarjam a gatyeszomat, mert most vettünk akciós Ariel mosószert nagy kiszerelèsben ès had forogjon az a mosogèp tárcsa èn amondó volnèk... :)

2021. dec. 26. 19:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Avantree HT41899, HT41866

[link]

[link]

De hogy minden eddiginél nagyobbat foshassál, itt egy négyes, ami 100 hallgatóig bővíthető:

[link]

2021. dec. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ó, az első tökèletes, pont ilyesmit kerestem, ezer hála, mondjuk elèg komoly áruk van, de egy minősègi befossás minden pènzt megèr, ezek biztos tènyleg prèmium minősègi cuccok, sok teleszaros gatyó lesz a házban az fix, valószínűleg èn is találtam volna, elöbb utóbb, de így most napokat sporoltál nekem, mègegyszer köszi.

Majd írom hogy hány teleszart gatyó lett, ès hogy milyen a cuccos ha merendeltem,megèrkezett ès ki is próbáltam. :)

2021. dec. 26. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!