Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri beruházni egy Nintendo...

Megéri beruházni egy Nintendo Switch konzolra? (Oled)

Figyelt kérdés

Azért is az Oled-et néztem mert ugye ez a legújabb és kb. egy árkategóriában vannak a simával. :)

Néha átjönnek haverok is.

Tudtok olyan játékokat amiket tudunk négyen játszani? (néha pedig ketten játszanánk, mikor hogy)

Ha nektek van ilyen kézi konzolotok szívesen fogadok negatív és pozitív véleményt is.



2022. jan. 3. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is akarok venni valamit csak azt nem tudom milyet. Switch, xbox series s, egy használt one... Nem tudom.
2022. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
PS sem lenne rossz választás. Jó kis exkluzív játékok vannak rá. c:
2022. jan. 3. 12:54
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem nem éri meg. Baromi drágák rá a játékok, meg tudtommal olyan sints mint xboxon a gamepas amiben van 100 játék,ha meg többen játszanátok akkor úgyis rákötitek a TV-re. Fiaim fortnite-ozni szoktak egymás ellen, akkor az egyik az xboxon, míg a másik Nintendon játszik.
2022. jan. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az nem beruházás hanem egy élvezeti eszköz.

HA van pénzed és nem hiányzik akkor az OLED a jobb.


Amúgy meg a sima is ugyan olyan jó.

2022. jan. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen, igen, a Nintendo nagyon magas áron adja a játékait, képes akár a régi konzoljaikról Switchre portolt játékait is 60 euróért árulni, viszont nem találsz a játékaiknál nagyobb élvezetet nyújtó játékokat a piacon. A Nintendo összes alkotása olyan barátságos és vidám, hogy már ha csal elindítod a játékot jobb hangulatod lesz, és ne is beszéljünk arról, hogy mindegyik játokuk a lehető legkidolgozottabb. Ráadásul a játékaik többségével bárki tud játszani, akár te vagy a nagymamád úgy, hogy azt élvezitek is, korosztálytól függetlenül! Röviden összefoglalva: A Nintendo egy zseni. A konzoljaik közül -ha nem nagyon használnád kézi módban a konzolt (ha használnád is, akkor is csak otthon)- akkor jobban ajánlom a sima Switchet. Szerintem abszolút megéri venni egy ilyet, viszont a játékokat csak a használt piacon keresd, hisz a Nintendo "kazettás/kártyás" megoldásának köszönhetően semmi hátrány nem keletkezik használatból eredően a játékokon. Alap címek amikkel biztos jól elszórakoztok a Mario Kart 8 Deluxe és az összes többi Mario játék egyaránt.
2022. jan. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Annyit hozzá tennék, hogy bár maga a nintendo drágán adja címeit, de switchre is lehet eshopon akcióban párezer forintért venni olyan játékokat mint a Crysis 1-3, Skyrim, Witcher 3, assassin's creedek aztán akár munkahelyen játszani.


Illetve switchre is vannak filléres oldalnézetes indie platformjátékok néha egy eurocentért, vagy ingyenes free2play játékok pl apex legends, warframe, asphalt 9.

2022. jún. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!