Miért nem találok eladó PS4-et? Nincsen készleten a webshopokban.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék venni egy fehér ps4-et. Nézegettem a konzolvilágot, emagot, stb ilyen boltokat, de sehol semmi nincsen készleten..


Itt,a playit store oldalán például egyik ps sem elérhető :

[link]


Ez mi a fenéért van, honnan tudnék ps4-et vásárolni?


Köszönöm a segítséget!


2022. jan. 7. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert kifutott. A jelenlegi generáció az 5-ös. Használt oldalakon (fb marketplace, hardverapro) keresgélj
2022. jan. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szóval már nem gyártják?


Alza.hu-n találtam feketét 137.000 forintért, de csak februártól lesz elérhető.


Ez az oldal az egyetlen, de ki tudja, hogy meg szabad-e innen venni...nem ismerem őket. Lutri.


[link]

2022. jan. 7. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 100.000 forint egy előző generációs PlayStation-ért nagyon sok, nemhogy 137, Series S-et kapsz ebből a pénzből, ami a jelenlegi generáció.
2022. jan. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyártják még az utolsó darabokat, és még mindig a legjobb konzolok egyike, szóval csak azért, mert generációváltás történt, még nem tartom érte soknak a 137 ezret, azért viszont igen, hogy ennyi pénzért már csak 500 gigásat lehet kapni! Pedig fénykorában bőven volt 1 terrás is, sőt, a Pro változatból volt 2 terrás is! Viszont az Alzától én amúgy se vennék soha többé semmit, nagyon nem százas az a webshop, ahogy észrevettem!

Szóval ha mindenáron új konzolt akarsz, akkor ennyiért Xbox Series S, vagy spórolsz többet, és PS5, esetleg Xbox Series X - ezek a legjobbak!

Viszont a neten, például Jófogáson nem ritka a használt, de mégis jó állapotú PS4 65-70 ezer körül sem, és úgy, hogy ahhoz legtöbbször még játékokat is adnak!

Amúgy 1 órája láttam egy kérdést, hogy valaki pont el akar adni egy PS4-et, igaz csak FAT, de 2 kontrollert ad hozzá!

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorak..

Amú

2022. jan. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!