Miért nem hallom a jobb oldali vezetéknélküli fülhallgatómból a hangokat? (JBL 115 Tune)

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma történt azt hogy zenét akartam hallgatni, viszont jobbról nem hallani semmit.Próbáltam ki-be kapcsolni, a tartója tiszta, ezt az összepárosítós gombnyomogatós megoldást is próbáltam, de egyszerűen semmi. Van amikor megállás nélkül kék-fehér színbe villog folyamatosan, ami tudom hogy a bluetooth csatlakozását jelenti, de a bal oldali pillanatok alatt már csak kéken világít, a jobb pedig át sem vált. Szerintetek mi lehet a probléma?

2022. jan. 9. 21:11
 1/2 anonim válasza:
100%
Tönkrement, nem tudsz vele mit csinálni. Ha a blokk, doboz megvan vidd be ahol vetted. El kell küldeniük szervizbe (gyártó feltétele), de úgysem tudják megjavitani, szóval visszakerheted majd a penzt vagy levasarolhatod. :) Tudom, mert 2x csereltettem így már 😅 volt amelyik 1 évig sem bírta.
2022. jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyszerű, december 24.-e óta van meg :D Köszönöm a választ!
2022. jan. 9. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!