Melyik airpodsot érdemes megvennem?

Figyelt kérdés
Leginkább zenehallgatásra szeretném venni esetleg edzéshez, melóba járáshoz, meg persze telefonáláshoz, bár nem tudom mi a különbség köztük, és melyik miben a jobb ezért kérdezem meg hátha van tapasztalat.

2022. jan. 10. 04:06
 1/4 anonim ***** válasza:

A simában nincs zajszűrés és nem szilikonos,gondolom minosegben is gyengebb kicsit.

Nekem a sima van es szeretem,tokeletes nekem

2022. jan. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

itt az összehasonlítás: [link]

Én a prot venném - vagyis fogom venni. Az első generáió van most, azt cserélem le, mert szegény már odavan.

2022. jan. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavar egy fülesnél az ha nem gumis, fáj tőle a fülem. Szóval nekem a Pro a jó választás. Há nálad ez nem szempont, akkor a 3.
2022. jan. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bellatrix:3 válasza:
Nekem 2-ik generációs AirPodsom van és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Nekem pl nem jók a gumis fülesek ki esnek a fülemből. Plusz nem volt szempont a zajszűrés sem, tökéletes hangzása van és mindenre jó, én maximálisan kihasználom. De ez mindenkinél más, hogy mit bír jobban a füle meg ilyenek.
2022. jan. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!