Ha a tévém nem bluetooth képes tudok hozzá venni és kapcsolni valahogy vezeték nélküli fejhallgatót?

Figyelt kérdés
2022. jan. 14. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze. A bluetooth előtt is volt élet a földön.


[link]

2022. jan. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi. és ez hogy működik pontosan amelyik jack dugós és vezeték nélküli?
2022. jan. 14. 13:07
 3/6 anonim ***** válasza:
a tv csak simán kinyomja a jelet csatlakozóba onnan meg a bluetooth transzmitter adja tovább a fejhallgatónak
2022. jan. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A TV fejhallgató jack aljazatába kell csatlakoztatni az adórészét, a vevő pedig a fejhallgatóba épített rádió lesz. A hatótávolsága több mint 15 méter. Kb 10000.- huf
2022. jan. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
95%

Igen van mód. Én így használom éjszaka, hogy a tv hang ne zavarjon senkit.

A tv fülhallgató kimenetére kötöttem /kinai rendelés/ transmittert ez a jeladó. Egyszerű fülhallgatóra tettem egy jelfogót/kinai rendelés/

Pénzben 5 ezerből kijön. Hátrány a hang szinkron a kép mögé esik kissé. Ami ezt kiküszöböli, 15 ezer körüli.Keresd az aliexpress.com oldalon.

2022. jan. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én a feleségemnek vettem ilyet ajándékba. A TV RCA kimenetéről működik az adója, külön tápja van. Három frekvenciából választhatok. Az adó tápjával lehet feltölteni a hallgatókban lévő akkumulátort.
2022. jan. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!