Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Bluetooth hangszóróknál a...

Bluetooth hangszóróknál a nagyobb Watt nagyobb hangzást ad, ugye?

Figyelt kérdés

2022. jan. 17. 17:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül számítógéphez, inkább bluetooth-os.

Igazából szállítási költséggel együtt 10e Ft a keret.


Az, hogy jobb, az már elég.


Sajnos van egy olyan feltétel, amitől a legtöbb hangszóró nem jöhet szóba. Ez ugyanis: ne legyen benne fekete szín.


Más márkákat tudsz?

Somogyi márkáról van tapasztalatod?

Energy Sistem márkáról van tapasztalatod?

Még Ultron márkát is gyakran láttam. Erről van tapasztalatod?

2022. jan. 18. 15:10
 12/15 A kérdező kommentje:

Végül is a vezetékes is megoldás lenne, mert telefonról működtetném. Viszont valószínűleg a kábelük még a nem-feketéknek is feketék lenne, tehát kábelt külön vennék hozzájuk, tehát kábel nélküliek, azaz BT-osak kellenek, hogy legyenek, mert szétszerelni, kicserélni a kábelt nem tudom, nincs meg hozzá a szakértelmem.

Az pedig most ne legyen téma, hogy miért nem jó vagy hogy fogadjam el a fekete színt. Nem fogom.


1 hangszóró vagy 2 a jobb?

2022. jan. 18. 15:13
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy a hangszórós kérdések alatt válaszolgató embereknek sok tapasztalata lenne az Energy Sistem és Ultron termékekkel, ezek nem valódi márkák, hanem random kínai cégnevek. Keress értékeléseket. Amelyikhez találtál párat, és nem túl rosszak, azt vedd meg és csá.
2022. jan. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

BT minőségi hangszóró 10k ért sincs nem hogy 10k és még szállítási költség is legyen benne.


Használtan nézelődnék a helyedben... Noname márkákat felejtsd el használtan is.


Ilyen noname márkákkal nem foglalkozom ha nem gond.

Nem azért mert olcsó, hanem mert egyrészt tudás lopásra és felhasználók átverésére épülnek. Főként ezért.

Tehát nem fog 5 évet menni olyan hangminőséggel hogy átüti a a dobhártyámat és seggre ülök.


Értem és elfogadom ha nem akarsz többet költeni rá. Nem is akarok a zsebedben turkálni, de ennyiért nincs sajnos. Konkrétan semmi sincs ami jó.

2022. jan. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen válaszaitokat!
2022. jan. 18. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!