Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért megy el a kontroller...

Miért megy el a kontroller jel 2 percenként PS4-en? Hogyan lehet javítani?

Figyelt kérdés
Van egy PS4 (fat)-em. Egyre gyakrabban csinálja azt, mintha nem érzékelné a kontrollert. Eleinte néha néha előfordult, de már 10 perc játék után hallom a fejhallgatón hogy szaggat a hang, és nem reagál a kontroller 3 másodpercig (ez megy ciklusokban). Kizárnám a kontroller meghibásodását, ugyanis 2 van belőle, és az egyik új. És ha cserélgetem is őket játék közben, akkor is folytatódik a probléma ugyan úgy. Tehát gyanítom a PS4-el van valami hiba. A reset gombot nyomkodtam a kontrolleren de nem segített. Valami ötlet?

2022. jan. 19. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Fel van töltve mindkét kontroller teljesen?
2022. febr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen fel van töltve :)
2022. febr. 20. 21:20
 3/3 A kérdező kommentje:

Hosszú idő után megválaszolom a saját kérdésem ,mert már tudom hogy mi volt a baj. Hátha segít valakinek. A PS4 belsejében van egy kis bluetooth/wifi antenna (egy ilyen kis lemezke). Láttam egy videót youtube-on a javításáról amit linkelek: [link]

Röviden annyi volt a baj, hogy az antenna ahová csatlakozik az alaplapra, a bluetooth/wifi chip-re, annak a csatlakozója a vezetéknek el volt oxidosodva. Így hát lehúztam a chip-ről a csatlakozót. És megkapirgáltam egy pici csavarhúzóval illetve megtisztogattam alkoholos fültisztítóval. És 1 évnyi szenvedés szűnt meg nekem 20 perc alatt. :) Amúgy kompletten lehet venni ilyen antennát ali expressről vagy e-bayről fillérekért.

2022. nov. 6. 01:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!