Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Huawei freebuds 3-at illeszked...

Huawei freebuds 3-at illeszkedése a füllbe?

Figyelt kérdés

Jó ideje használom, eleinte csak zenét hallgattam de aztán rájöttem, hogy tudom xbox-hoz is használni. Viszont utóbbinál ki is derült, hogy fordítva használom hisz zenénél nincs térhangzás ahol kiderült volna. Hogy lehet az, hogy pont akkor illeszkedik normálisan anélkül, hogy ki esne a fülemből, sőt még érezni sem èrzem, hogy benne van úgy, hogy fordítva használom? Ha pedig "rendeltetés szerűen" használom sehogy nem marad benne, sőt mivel 2 hangszórója van (aki nem tudja milyen, elhelyezésileg pont mint az airpods) nem is èrtem melyik hova szól ha a például a balt a balfülembe teszem. Valaki tudja milehet?

Annyit még hozzátennék, hogy utána néztem hátha van olyan, h9gy a hallójárat rendellenesen fejlődik ki, hisz nekem példának okán a balfülem hallójárata sokkal szűkebb lett, így születtem és megis jártam vele de ez nem is számít, viszont nem találtam ilyesmit.



#fülhallgató #hallójárat #Huawei freebuds 3
2022. jan. 23. 09:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!