Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Trust GXT gamer eszközöket...

Trust GXT gamer eszközöket össze lehet kapcsolni, hogy az RGB világítás összehangolt legyen?

Figyelt kérdés

Régebben vettem egy Trust GXT Jacx 930 egeret, és most beruháztam egy Rumax 2.1-es hangfal szettre, meg egy Esca billentyűzet.


Van a Trustnak szoftvere, hogy ezeket az eszközöket össze lehessen kapcsolni, ami az RGB háttérvilágítást illeti?

Hogy az eszközök egyszerre villanjanak fel, meg ilyesmi. Megvannak a dobozok, meg a használati leírások, de csak az egeret lehet szoftverrel állítgatni, a billentyűzetet különböző billentyű kombinációkkal lehet állítani, hogy gyorsan, vagy lassan villanjon fel, meg a színerőt, és a hangfalat távirányítóval lehet szabályozni.



2022. jan. 29. 19:00
 1/3 Szirty ***** válasza:
48%
Megkérdezhetem tőled hogy miért kell a gamer eszközöknek RGB színben pompáznia?
2022. jan. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak tetszik, és szeretek fancyzni, hangulat világításnak is jó.
2022. jan. 29. 19:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Szirty, nem tudtad hogy minden rgb-s cucc +10 FPS játékokban?


Rgb kontroller segíthet, de ha maga a periféria is kompatibilis.

2022. jan. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!