Mennyire kompatibilisek a Vodafone médiakártáyval a TV-k?

Figyelt kérdés

A gyereks zobájában még a régi UPC-s Horizon mediabox van, de ugye lassan kifut ígyis-úgyis. Új szerződést kötnék, mellyel kicsevel oclsóbb lenne a havídíjam valamint extra költség nélkül kérhetek egy Voda-s boxot vagy egy médiakártyát. Néztem a honlapjukon hogy még cska TCL márka sincs fent, nem hogy az adott típus. Csak azért lenne jobb a krátya, mert TV annyira úgysincs nézve valamint a TV a falon van egy a mediaboxot se kéne pakolgatni (jelenlegi helye nem épp ideális).

Csak érdekelen tapasztalatok alapján mennyire reális? Van remény hogy elvileg bármely TV képes használni? Valamitn ha mégse jó a Vodafone cseréi egy boxra és továbbra se kér extra díjat érte?


A TV típusa: TCL 32S615



#médiabox #médiakártya #Vodafone mediacard
2022. febr. 2. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A médiakártya nem szabványos?
2022. febr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért nem írod be a keresőbe és kidobja, hogy kompatibilis-e?
2022. febr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1: úgy tudom az, de a szolgáltató honlapján az adot márka6 típus nincs feltüntetve. Kérdeztem szakfórumon is, sajnos két válaaszt kaptam "igen, működik vele minden tV csak hangolni kell" "nem jó, TCL-el (se) működik frissítés után"


#": próbáltad, 8 találot választ nem találok: [link]

2022. febr. 2. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!