Ipad 9.gen-t vagy Samsung Galaxy s7 vagy Xiaomi 150 ezres tabletjét vegyem?

Figyelt kérdés

Nem tudok választani, mindenki összevissza beszél. Leírnátok avéelményeteket, tapasztalataitokat. Iphone 7-esem van, ujonan vettem elégge dragan a media marktbol, frissitem, vigyazok ra, akku csere volt ezen kivul soha semmi baja nem volt, az androidos szarjaim meg mindig elromlottak. Képszerkesztésre kéne, de nem nagyon komoly szinten, hanem csak instara szertnék igényesebb képeket kitenni. A Samsung Galaxy s7 tab igazabol nagyon meggyőzött, tetszi k a dox mod rajta :D Xiaomi jo ar ertek aranyban, de Ipadhoz huz aszivem, attol feleg, hoyg az androidos szarok 2 ev utan beszarnak, mert nem kapnak frissitest és szinte hazsnalhatatlan lesz és belassul :D Ipad Air-re lenne pénzem, meg pro-ra is, jobban tetszik, nem kérdes, de nem kell az a tudas , az amr sok nekem . Masik amire hazsnálnám Filmezés, HBO GO / Max Netflix (bar ezta scajom nézi, szoval neki tökéletes a 4:3-as képarany :D :D :D ) Apple Tv + ezeket hazsnaljuk, de remelem Apple tv + on meg Hbo Maxon nem lesz 4:3-as képarany, automatikusan teljes képernyore all. Azert feltételezem ezt, mert én vodafone-os vagyok vodafon tv-m van van egy app, ahol tudok telefonon is tv-ni és ha appba nezema tv-t akk alt. teljes képernyobe latom, ebbe remenykedek ipadnal is :D

Szóvala kérdésem az lenne, hogy ezek közül te melyiket választanád, ha igy hasznalnad képszerkesztes, instazgatas (komoylabb szinten) meg hat Hbo Max, netflix ezek elnennek a fo amire hasznalnam köszi. :D



#IOS, Iphone, IPAD, Ipad, Xiaomi, kínai az, Samsung Galaxy S7 tab tab, tablet, asztal, tábla, #táblagép, Ipad Pro, Ipad Air, Apple TV 4k HBO , HBO GO, HBO MAX, Netflix, Amazon, Apple TV + , #kék sör, vodafone, Audi A8
2022. febr. 4. 21:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Nos???????????
2022. febr. 5. 12:23
 2/6 A kérdező kommentje:
?????????¿??????
2022. febr. 5. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Írok már én is egy rakat kérdőjelet

?????????????????????????????????????????????????????????????????


Ha ennyire epölös vagy nem tudom mi a kérdés.

iPad 9 jó ár érték arányban.


Samsungé is jó, hogy meddig kap frissítést nem tudom.

Pláne hogy itt a 8 széria így azt lenne érdemes megnézni.


Szájomi és többiekkel az van hogy ápdét fronton nem fognak nagyon erőlködni. Ha a fizikai HW -t nézem és eltekintek attól hogy meg kell szoknod az új felületet. Nekem MIUI -val nem volt gondom ilyen szempontból. Egy jó ár értékarányú készülék.


Mindenkinek leírom hogy én is keretem a páromak egy tabletet és elsőre 100k budget volt kijelölve. De elég vacak volt a kínálat.

Tologattam felfelé a budgetet és egyszer csak belesett az iPad 9.

Megnéztem s nem is értem miért hagytam ki. HW marha jó, fizikailag is szuper, sw támogatás is évekig lesz. HA nincs extra igényed a bézik változat ár érték bajnok. inden epölös terméknél akad ilyen hogy egy alap modell az a piacon ár értékben elég jó helyen van.


Úgyhogy mi epölt vettünk, és bevált. Bár melóra van használva.

2022. febr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod. Apple lesz valószínűleg. Az airt nem tudom, hogy ki tudom e hasznalni a Pro meg kokain árban van 😂
2022. febr. 7. 18:06
 5/6 anonim válasza:

Igazából az a kérdés, milyen környezetben használod. Ha minden más kütyüd Almás, akkor nincs kérdés. Ha nem, akkor európában az android több mindennel kompatibilis amerikában pedig az iPhone.

Illetve az is kérdés, hogy mennyit költenél a későbbiekben akár egy szoftverre, akár javításra, hardver cserére. Ha nem számít a matek, akkor iPhone, ha karcsúbb a zsebed akkor android.

Kb. mint a választás egy BMW és egy Opel között. Mindkettő jó, mindkettő elvisz A-ból B-be. Csak nem mindegy, melyikhez találsz könnyebben alkatrészt, illetve melyiknek mennyi a fenntartási költsége.

2022. febr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5:

Tabletnél nagyon más.


Nagyon hasonló árfekvésről beszélünk. Szerviz is hasonló, az alkatrész árak amik eltérőek lehetnek a technológia miatt. OLED vs IPS.

Legtöbb esetben ez kimerül az akku cserében...

2022. febr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!