Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen bluetooth fülhallgatót...

Milyen bluetooth fülhallgatót ajánlanátok maximum 20 ezer forintos árkategóriában?

Figyelt kérdés

Olyanra gondoltam, ami nem az az agydugós, illetve van rajta hangerőszabályozó, valamint van legalább 10 méteres ható távolsága. Nem nagyon értek ehhez, még csak most akarok venni először ilyet. :)


Előre is köszönöm a segítséget!



2022. febr. 5. 16:12
 1/2 puritan ***** válasza:

Azt azért jó lenne tudni, hogy mik az igényeid, milyen környezetben, és mire szeretnéd használni azt a fejhallgatót.


Én is ugyanebben a projektben vagyok benne. Én asztali számítógéphez, leginkább zenehallgatásra szeretném használni. Nem futkosok vele, nem TV-hez kell, nem is konferenciához.

Ezt választottam ki első körben: OneOdio A70

[link]

Majdnem mindenben megfelelt, gyönyörű hangja van, minden hibátlanul működött rajta, de nyomta a fülemet, mert kicsi volt a fejpárna része. Ezért szomorúan ugyan, de ma visszavittem, és elálltam a vásárlástól.

Az utódja a következő lesz:

[link]

Igaz, hogy sokkal kisebb akkumulátor van benne, de hagyobbnak tűnik a fület takaró része. Bízok benne, hogy hét végéig megérkezik, akkor majd eldöntöm, hogy marad-e, vagy másik után kell nézni.

2022. febr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából csak zene hallgatásra utazás közben, telefonálásra, hogy a telefont letehessem bárhol és tudjam közben csinálni a dolgom, vagy ne legyen a kezemben, amikor az utcán telefonálok. Nekem nem asztali géphez kell, max néha a laptophoz bluteooth-val hozzákapcsolni, ha a laptopon ügyködök valamit. Ott is jó lenne a kb 10 méteres hatótávolság, ha laptopon hallgatok valamit. Nem fejhallgatóra, hanem fülhallgatóra gondoltam, amit csak beleteszek a fülembe. :)
2022. febr. 16. 13:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!