Mi a baja az elfbar-omnak?

Figyelt kérdés
3 napja rendeltem és ma délután nem akar működni. Ha szívom, akkor nem jön semmi. Óránként egyszer jön gőz. Amikor nem jön semmi, akkor villog az aljában a lámpácska szívás közben. Liquid bőven van benne (2000 slukk) és nem lehet tölteni az akksiját, mivel nincs hova bedugjak egy töltőt. Mit tegyek? Lehet még működőképes? Légyszi segítsetek! Köszi!

2022. febr. 18. 18:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%

Ha nincs feltöltve az aksi, akkor nem fog működni.

Mit jelent az, hogy nincs hová bedugjál egy töltőt..? Telefonodat, laptopodat csak töltöd valahogyan?

2022. febr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 tesó! Az elfbar-ba nem tudok hova töltőt csatlakoztatni. Nincs rajta bemenet.
2022. febr. 18. 18:27
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, bocs, sima e-ciginek gondoltam, felületesen olvastam. Ez esetben passz, de hátha jönnek okosabbak.
2022. febr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 azért köszi! Semmi gond!
2022. febr. 18. 19:03
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy eldobható cucc lehet.

Vásárláskor közlik: hány slukkra elég.

Ami benne van: nem tölthető, nem akku.

Nem kéne próbálkozni feltölteni, felrobbanhat.

2022. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látszik, hogy baszhatom 6500 forintomat. A felét nem szívtam ki szerintem. Ez az élő példa arra, hogy ne rendeljetek ilyen szutyok szart.
2022. febr. 18. 20:25
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szutyok egyébként, előfordulhat akár hogy nagyon sokat szívtál egyszerre belőle, emiatt pedig az akksija (ami alapjáraton nem egy nagy teljesítmény) előbb bedöglött. Akár még azt tudnám mondani hogy kamu elfbart vettél, ami az interneten sajnos elég gyakori. Melyik oldalról rendelted? Ha megvan még a doboza, az oldalán találsz egy QR kódót amit ha telefonnal beolvasol akkor megmutatja neked a sorozatszámát, meg azt hogy eredeti-e.
2022. febr. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen, ez eredeti elfbar. Már megrendelés előtt alaposan utána néztem. Tehát akkor lehet az a baj, hogy nagyokat szívtam bele?
2022. febr. 19. 09:08
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egész egyszerűen nincs annyi szufla benne mint ahogy hirdették.
2022. febr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, hogy tuti nem szívtam el 3 nap alatt a 3500-asat, ugyanezt csinálta. Letettem pihenni, aztán egyet-egyet engedett beleszívni. Szerintem nem érdemes ilyen sok slukkosat venni, az 1500-asok nekem sokkal tovább tartanak. Meg elvileg nem szabad túl nagyokat szívni, mert tönkre megy az aksi mg a porlasztó.
2022. febr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!