Tv bal felső sarka vibrál?

Figyelt kérdés

A tv bal felső sarka egy foltban elkezdett vibrálni.

Ott látszott eddig is hogy fényesebben világít egy led mint a többi,de eddig nem vibrált.


Miért vibrál?



2022. febr. 20. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert hamarosan kinyiffan és ha megszakad az áramkör, az egész háttérvilágítás kimegy. Ha rövidre zár, akkor csak az a kis része alszik ki.
2022. febr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Én biztos nem várnám meg, amíg nagyobb lesz a baj, és az is biztos, hogy nem itt próbálnék kétségbeesetten segítséget hívni.

Szerintem ez valószínűleg olyan dolog,hogy most még csak bal oldalt felül egy foltban vibrál, aztán már majd a képernyő egy másik része is, aztán ha még vársz, akkor - legrosszabb esetben - akár puff, bumm, durr egyszercsak zutty a semmiből akár fel is robbanhat, és akkor volt tévéd, nincs tévéd, rosszabb esetben akár lakásod se, ha kiég, kigyullad, és átterjed más dolgokra is. (Elektromos tüzet nem frankó dolog vízzel oltani)


Rövidre zárva a választ: én ezt mihamarabb elvinném egy elektronikai hulladékot befogadó helyre és sietősen vennék egy másik tévét (ha nem sürgős maga az új televízió, akkor most már várnék Húsvétig, akkor biztos lesznek leárazások...)

2022. febr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy led a háttérvilágításban. Ha működik addig jó, ha majd nem lesz fény, akkor nem jó.

Javítható, és is magamnak csináltam meg. De a szerviz részére is rutinfeladat.

2022. febr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!