Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Járhat így az én hangszoróm is?

Járhat így az én hangszoróm is?

Figyelt kérdés

Lehet lesznek ellenem, de nekem az az elvem ha már hangszoró akkor csutkára huzom a hangerőt és hadszoljon (persze nem az utcán vagy másut ahol nem kérnek lehet belőle,hanem otthon).

Na de van egy Akai ABTS 50 hangszoróm és azt szeretném tudni hogy ha csutkán van a hangerő járhatok így ahogy ezen a videón

[link]

mert ennél a zenénél meg ahol ilyen alacsony frekvenciás basszus van ott az oldalsó mélynyomok ugrálnak de nagyon,de nem így még mint ahogy a videón ilyen 'srégesen' csak előre.

Na de a kérdés,járhatok így úgymond 'blowout'-ot kaphatok

(és igen tudok angolul azt jelenti kifujás,de azt is hogy defekt)

Kaphat defektet egy hangszoró?

Meg még írnátok jó hangszorókat amit használhatnék csutka hangerőn anélkűl hogy torzulna a hang(mert ennél néha berondit a rezonáció a hangszorón elől)és nem járhat így mint ez a videón



2022. febr. 23. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Menj el fülèszetre ha Ennyire nem hallod a zenèt hogy max hangerőn hallod csak
2022. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1

Kösz

Nem sértést kértem

Válaszokat

Hallom én a zenét,csak érted ennyi erővel az embernek nem kéne venni hangszorót jobbat mert a telefonján is halja a zenét

2022. febr. 23. 17:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem k**** jól néz ki ahogy a videón szól elfogadnam
2022. febr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Zzzoli ***** válasza:

A digitális videórögzítés sajátosságai miatt látszik ez a membrán mozgás, valójában nem így mozgott.

Egyébként a drágább kategóriás (JBL például) hangszórók vannak jobb minőségű anyagokból összerakva, ezáltal tovább bírják, bírhatják maximális terhelés mellett.

Azért az viszont magától értetődő hogy folyamatos magas terhelés, mindenképp az élettartam rovására megy.

2022. febr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3

Elfogadom én is,hisz ez van.Tényleg jó szól,de full hangerőn rezonál néha pl:éneknél a 'Legends never die!' a die ilyen dirrrree (de ezt leszámítva amugy igen k***a jól szól)

#4

Biztos?

Mondom nekem is megvan ez a zene és látom azér ahogy írtam is hogy nagyon rezonál és néha ugy is látni mintha hajolgatna.

JBL-t meg majd egy jobb napon (azt akartam,kinéztem az Extreme 1,2 de az 1 40.000 2 80.000Ft és az k***a drága)

Ezt is nagynehezen kapartam össze és megérte amugy ezeket eltekintve hát na

Semmi sem tökéletes és senki

Ami elba****hat el is ba***dik

Bocs a verbalitásért

2022. febr. 23. 23:04
 6/6 A kérdező kommentje:
UI:Én is néztem kamerán,videón de ugyanolyan volt mint ha nem.
2022. febr. 23. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!