Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Régi házi mozi rendszer SCART...

Régi házi mozi rendszer SCART - HDMI és RCA - HDMI átalakítókkal működne?

Figyelt kérdés

Van egy ezeréves Panasonic házimozi rendszer (nem az enyém, nem is nekem kell) és működésre kéne bírni. A tulaj azt akarja, hogy DVD-ről is működjön és a TV hangját is át tudja küldeni az erősítőbe (ez szerintem csak sztereóban lesz).

Én úgy gondolom, hogy kell egy SCART-HDMI átalakító, ami a képet küldi a tv-be, és egy hdmi-rca átalakító, ami a HDMI ARC-on küldi a hangot.

Sajnos a rendszer pontos típusát nem tudom. De az erősítő a mélynyomóban van és a dvd lejátszó az av-receiver(?). A tv új, csak digitális bemenetei vannak.



2022. febr. 24. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen kimenetek vannak a téven, DVD lejátszón és milyen bemenetek vannak a házimozin? Analóg 5.1 van rajta (6 db RCA), vagy koaxiális, optikai bemenet, esetleg mindkettő?
2022. febr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A tv-n optikai és hdmi bemenet (ebből 1 arc) van, semmi más.

A házimozin van scart kimenet és 6 db rca bemenet (vagy 2, nem tudom, hogy kell azt számítani).

2022. febr. 24. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!