Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox kontroller kell hozzá...

Xbox kontroller kell hozzá vagy jó bármilyen?

Figyelt kérdés
Vettem egy Xbox Game Passt és arra lennék kíváncsi hogy mindegy hogy milyen a kontroller?

2022. febr. 27. 11:00
A kérdező szavazást indított:
Kell az Xbox-os kontroller
Tök mindegy hogy milyet használsz
6 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:
Leginkább az Until Dawn miatt érdekelne mert abban van ugye olyan rész ahol nem szabad mozgatni a kontrollert és nem tudom van-e ilyen funkció más típusú irányítóknál.
2022. febr. 27. 11:23
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de értelmetlen a kérdésed! Te egy előfizetést vettél, amiben van 100 játék. Kontroller meg ugye az xboxodhoz van, esetleg PC-hez, mert ugye nem írtad mivel játszanál, hiszen azzal iránytod a gépet. Szóval akkor mi miatt is aggódsz?


Amúgy úgy nézem, hogy az általad említett játék PlayStation 4-re jelent csak meg, szóval potyára fizettél elő egy Xboxos Game Passra.


[link]

2022. febr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elvileg bármivel működik, de mivel a PCs játékok döntő többsége Xbox kontrollert támogatja alapból, miután az Xbox 360as idők óta (2006) az az alap kontroller PCn ezért én azt ajánlanám. Az Xbox Series kontrollereket ajánlom, az Xbox One is megy, de a Series sokkal jobb.


Az Until Dawn az csak PS4re jelent meg és az Xbox kontrollerben nincs mozgásérzékelő.

2022. márc. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!