A nintendo switch online-t tudom használni sima nintendo wiin?

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan konzolt, Amit tv készüléken tudok játszani És elérhetőek hozzá a super Mario új játékai , Az én régi wii-mre nem lehet már kapni az újakat, switchet pedig nem vennék mivel 120.000 ft kb és nem használnám ki mivel csak tvn játszanék.. esetleg a nintendo switch tagsággal használhatóak az én régi wiimen is a játékok ?

2022. febr. 28. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Switch játékokhoz Switch kell.
2022. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Krisipoke ***** válasza:

Kicsit szerintem összekavarodtak a fogalmak.

A Switch Online előfizetés ahhoz kell, hogy a Nintendo Switchen tudj másokkal játszani online multiplayerben olyan játékokat, amiket megvettél, és támogatják ezt a funkciót. Ingyen nem kapsz hozzá játékokat, csak retro címeket, és egy pár, egyszerűbb játékot, mint mondjuk a Tetris 99. Ha mondjuk a legújabb Mario játékkal szeretnél játszani, azt külön meg kell venni.


Az, hogy nem éri meg megvenni a Switchet, mert nem használnád kézi módban, teljesen megalapozatlan. Pont az a lényege a Switchnek, hogy mindenki úgy játsszon vele, ahogy szeretne. Nem fog senki melletted állni egy ostorral, nézve, hogy az idő felében kézi, a másik felében pedig TV módban játszol-e. Sok embert ismerek, aki szinte csak TV-n használja, sok olyat, aki szinte csak kézi módban, és még olyanokat is, aki így is, úgy is. Semmi nem akadályoz meg abban, hogy úgy kezeld, mintha csak TV-n használható konzol lenne, és nem lesz miatta kevesebb vagy rosszabb a tapasztalatod sem. Nyilván olyat sem fogsz mondani, hogy nem éri meg megvenni a gépet, mert vannak rajta olyan játékok, amik nem érdekelnek, és így nem használnád ki teljesen. :D


Itt igazából azt kell eldöntened, hogy neked megér-e ennyi pénzt egy új gép, amin tudsz játszani a Nintendo és egyéb gyártók legújabb játékaival, vagy sem. Ha nem ér meg neked ennyit, nincs azzal semmi gond, csak felesleges egy olyan funkcióra fogni, aminek nem kellene számítania. :)

2022. márc. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!