Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung Galaxy S6 Lite tablete...

Samsung Galaxy S6 Lite tabletet megéri lecserélni újonnan vásárolt Ipad 9-re? Vagy használtan beszerzett Ipad 7-re, 8-ra? Melyik érné meg jobban, ami a készüléket illeti?

Figyelt kérdés
Nyilván a teljesen új érné meg igazán, de, ha egy 7-es, 8-as kb. ugyanannyit tud, elgondolkodik ember előző szériákon. Főleg jegyzetelésre, sorozatozásra lenne használva. Úgy vettem észre, hogy az Ipad több funkcióval bír, ami a jegyzetelő alkalmazásokat illeti, és maga a készülék tovább is bírná hallottak alapján. Ezek ellenére hátránya, hogy drágák hozzá az eszközök, kiegészítők, esetleg szervíz. Kinek milyen tapasztalatai vannak? Érdemesebb maradni Android mellett vagy IOS sokkal jobb? Használtan vásárolt már valaki Ipadet? Mik a benyomásai?

2022. márc. 1. 09:36
A kérdező szavazást indított:
Samsung Galaxy S6 Lite tab
Ipad 9
Ipad 8
Ipad 7
5 szavazat
 1/3 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Ha tabletről van szó, akkor ipad a nyerő. 2 éves ipad is használható még, ha használtban gondolkodsz, de nem biztos, hogy sokkal jobban jársz, annyival nem olcsóbb.

Szervizbe szerintem ezeket az eszközöket akkor kell vinni, ha fizikai sérülés éri vagy akksi csere miatt.

2022. márc. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudjuk mit akarsz.

Mire kell neked, mi éri meg neked.

Jegyzetelésre pl. ott a kockás füzet.

2022. márc. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]

De én nem biztos, hogy lecserélném. Tollat (Apple Pencilt vagy hasonlót) külön kell venni drágán, a jegyzetelő alkalmazások közül többet is érdemes kipróbálni, van egy pár. A kijelző képaránya sem ideális iPad esetén sorozatokhoz. A képe mondjuk lehet, hogy szebb.

2022. márc. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!