Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan működik ez a PS2 emulátor?

Hogyan működik ez a PS2 emulátor?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy ps2-es játék (Gran Turismo 4), melyet láttam, hogy járszanak PC-n PS2 emulátor segítségével. A kérdésem az lenne, hogy ez hogyan működik? Le kell tölteni hozzá valami programot? Én ebben nem vagyok jártas, ezért kérek szépen egy részletes felvilágosítást valakitől

2022. márc. 12. 23:59
 1/8 anonim válasza:

Szia, igen ez egy program amibe bekell tolteni a ps2 bios filet, majd a jatekot.


Ha beirod youtube-ra hogy playstation 2 emulator, legtobbszor meg a letolto linkek is ott vannak a leirasban. Ha nem jonne ossze irj nyugodtan :)

2022. márc. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Ezek az emulátorok régen tele voltak vírussal. amúgy le kell tölteni az emulator programot, és be kell emulálni(tallozni) a játékot.
2022. márc. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Általában ezek inkább nem szoktak működni.
2022. márc. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert virusosak, és a készítője más céllal késztette. Szerintem jobban jársz, ha veszel egy használt chipelt ps2-őt.
2022. márc. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hülyeségeket mondanak az előttem válaszolók. PCSX2 az emulátor neve, ha a hivatalos weboldalról töltöd le, biztosan nem vírusos. Kell hozzá egy PS2 bios is. Innen töltsd le az installert: [link] A bioshoz nem linkelek, mert azt nehezebb beszerezni, és az tényleg lehet vírusos. Keress egy Youtube videót szerintem, amiben adnak linket, és jó a megtekintés/like aránya. Bár én CoolRom-ról szedtem, és bár túl kell rágnod magad egy halom hírdetésen, mire engedi letölteni, nekem nem volt vírusos a bios sem.
2022. márc. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A PCSX2 működik. Bejáratott, régi emulátor és nagyon népszerű. Az újabb konzolok emulátorai szoktak kamuk lenni, mint a PS4 emulátorok, mert azokhoz nem elég erősek a jelenlor PC-i. Itt van egy lista a működő emulátorokról: [link] Itt nincs kamu.
2022. márc. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, én még 14evvel le vagyok maradva.b🤣 #4 válaszoló voltam.
2022. márc. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Youtubeon szerintem sok mindent talalnal
2022. ápr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!