Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a neve annak a fényképezőgé...

Mi a neve annak a fényképezőgépnek ami a kép készítése után kiadja a képet?

Figyelt kérdés
hol lehet ilyet venni, és megéri?
2008. dec. 17. 00:08
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Polaroid.

Szerintem nem éri meg, nagyon sokba kerül bele a papír. Nagynénéméknek volt, de a drága papír miatt sose használták.

Nem is tudom, hogy újonnan lehet-e még ilyet venni...

2008. dec. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

szia. google kereső, polaroid fényképező gép.

itt fogod megtalálni, hol vásárolhatsz.

akinak a fénykép elkészítése után azonnal kell a kép annak megéri,szerintem gazdaságosabb a ditilális gép...ennyi...

2008. dec. 17. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Még lehet kapni újonnan is ilyen gépeket :) Régen én is ilyet akartam, de inkább digitálisra ruháztam be, a számítógép miatt.


[link]

2008. dec. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
ha érdekel nekem van egy eladom ha nagyon szeretnéd
2008. dec. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Nekünk kb 10 éve volt polaroidunk. Szerintem ne vegyél, nem csinál olyan szép képeket...Sokkal jobban jársz egy digitális géppel, és egy nyomtatóval:)
2008. dec. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem sem éri meg. Ez régen menő volt, mert még számítógéppel nem igazán lehetett a képekkel dolgozni, nem nyomtattak még úgy a nyomtatók, nem fotóminőségben, de mostmár sokkal szebb képeket lehet nyomtatni, mint amilyeneket a polaroid csinál. Ennek akkor volt jelentősége, amikor még csak hagyományos gépek voltak, és napokat kellett várni az előhívásra, de amikor van digitális, akkor erre semmi szükség.
2008. dec. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

igazából a Polaroid egy márka, mint a Sony, bár az igaz, hogy csak nekik van ilyen fényképező gépük, ezért maradhatott meg úgy a köztudatban, hogy ami rögtön elkészül az a polaroid fénykép.


szerintem nem éri meg. Régen is inkább csak flanc volt szerintem magánembereknél, max akkor volt értelme, ha valami azonnal kellett (mint pl. az igazolványkép), vagy akkor ha az ember nem akarta, hogy más is lássa.


Egyébként az utolsó információm az a téméról, hogy teljesen meg akarják szüntetni a gyártást. Nem biztos, hogy van értelme egy kifutó technológiába invesztálni, mert könnyen úgy járhatsz, hogy egyszerűen nem kapsz bele filmet.


Ha azonnali, jó minőségű kép kell, akkor kell egy digitális fényképező, meg egy kompakt fotonyomtató. pl. egy ilyen:

[link]

2008. dec. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sztem a digitális gépek korában már nem éri meg. Régen is menőzés miatt volt jó, h egyből kiadta és meg tudtad nézni, de már erre ott a LCD kijelző a digitális gépen. Ráadásul a polaroidnál is kellett pár hosszú perc mire megszáradt és láthatóvá vált a kép.


Nem egészen ide tartozik, de egy betörőpárost Kecskeméten még a 80as évek végén úgy kaptak el, h miután megtalálták a házban ahová betörtek a polaroid gépet megörültek neki és elkezdték egymást ott a helyszínen fényképezni vele. Aztán látták ,h csak üres lapokat ad ki és mérgesen elhajigálták majd távoztak. Igaz mikor a háziak jelentették a betörést a rendőrségen már ott voltak a képek és ezek alapján tudták is kit kell keresni, mert volt már képük a nyílvántartásban mert nem ez volt az első balhéjuk.

2008. dec. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!