Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Adott Philips házimozi és Lg...

Adott Philips házimozi és Lg tv. Hdmi kábellel összekötve de nincs kép. Mi lehet s gond?

Figyelt kérdés
2022. márc. 16. 03:39
 1/8 Salx Narval ***** válasza:
Hibás kábel, vagy a TV programválasztóján nem a megfelelő Hdmi csatlakozó van kiválasztva. Nézd meg a TV használati útmutatóját, hogy jó helyre csatlakoztál, e ill a kiválasztott csatlakozóhely van e kijelölve a távkapcsolón. Ha mindent rendben találsz akkor a Philipset kellene ellenőrizni pl rákötni más készülékre mármint ha van.
2022. márc. 16. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Xbox-ot felismeri kábel jó, egyik hdmi sem működik . Sőt felismeri a Phillipset csak nem adja a képet. Már teljesen tanácstalan vagyok. Mostanában nem használtuk de nyáron volt egy villámjáték a tv ben…
2022. márc. 16. 14:38
 3/8 Salx Narval ***** válasza:
Villámjáték?, az mit jelent? A TV adást tudtok nézni?
2022. márc. 17. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsanat átírt a telom. Villám csapott a tv -be
2022. márc. 17. 04:52
 5/8 Salx Narval ***** válasza:
Ha játszani tudsz az jó, mert kizárható a láncból minden más lehetőség. A hiba ezek szerint nem a TV-ban és nem is csatlakoztatással van hanem a lejátszóban. Ha felismeri az eszközt a TV akkor le is adná a műsort ha a készülék le tudná játszani. A Philips kijelzőjén látnod kell, hogy el tudta e indítani a lejátszást v nem.
2022. márc. 18. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lejátsza csak a kép a tv-n nem jelenik meg…
2022. márc. 31. 20:40
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs jel ezt írja ki…
2022. márc. 31. 20:41
 8/8 Salx Narval ***** válasza:
Én azt hittem már régen megoldódott a probléma.:D Ha azt írja ki , hogy nincs jel akkor az úgy is van. A nincs jel felirat nem az eszköz felismerését jelenti, hanem azt, hogy a kiválasztott csatlakozóra nem érkezik jel. Okok: mint már írtam, rossz a TV távkapcsolóján a csatlakozási pont kiválasztása (Hdmi 1, Hdmi 2, RCA, stb), a kiválasztott pontra más készülék, v semmi nincs csatlakoztatva, nem elég jó helyre dugni a Hdmi kábelt ki is kell jelölni a távkapcsolón, szóba jöhet még a hibás kábel de ezt kizártuk, így marad a lejátszó ami nem ad jelet. Ha a készülék felismeri akkor valószínűleg a Philips feliratnak kell megjelennie a TV képernyőn és nem nincs jelnek.
2022. ápr. 1. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!