A Xiaomi ökoszisztéma ?

Figyelt kérdés
A Xiaomi eszközök másnál is nagyon gyengén működnek ? Nekem állandóan vannak olyan gondok, hogy nem találja a Xiaomi telefonom az adott Xiaomi terméket vagy folyamatosan ledobál róla meg ilyenek. Samsungnál meg Apple-nél ilyen gondok nem igen voltak ha jól emlékszem az előző termékekere. Nektek is ilyen tapasztalataitok vannak ?

2022. márc. 16. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A Xiaomi powerbankom mindig elsőre rácuppan a Xiaomi telefonomra :)
2022. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt el is hiszem :D
2022. márc. 16. 19:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezeket tapasztalom iPhone-nal.
2022. márc. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Tényleg ?
2022. márc. 16. 20:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen. Sokszor problémás a csatlakozás, ledobál, az erősítőm beállításaira pl. fél percet kell várnom, hogy megjelenjenek, miután csatlakoztam a hálózatára. Azt hittem, azzal van gond, hogy iPhone, de ezek szerint nem.
2022. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem egy Xiaomi okosmérleggel van problémám. Egyik haveromnak meg van egy Xiaomi Mi Watch Lite okosóra és azt csinálja , hogy van hozzá egy app de folyamatosan megszakítja a kapcsolatot az app de a Bluetooth nincsen kikapcsolva szóval nem értem azt sem
2022. márc. 16. 20:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt rágd át:

[link]

2022. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sose volt semmilyen problémám ezzel kapcsolatban.
2022. márc. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!