Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért dob ki a GTAV ha letöltö...

Balintt23 kérdése:

Miért dob ki a GTAV ha letöltöm az LSPDFR-t?

Figyelt kérdés
Letöltöttem az LSPDFR-t meg mindent ami ahhoz kell, és ha belepek a GTA-ba akkor egy kicsit tölt és kidob. Valaki nem tud erre valami megoldást, vagy másnak is volt ilyen?

2022. márc. 20. 10:39
 1/2 anonim válasza:
Rákerestem, ha minden igaz ez egy mod. Sokat gta v-ztem én is, sokat játszottam moddal én is. A legtöbbször ilyen probléma akkor merülhet fel, ha pl van ez az LSPDFR, ami egy ilyen police mod vagy mi, és lehet egy másik moddal összeütközik. Ha netán van más mod felpakolva akkor szedd ki a gta mappájából, mert összezavarják egymást és ezért crashel ki. Nem vagyok biztos hogy ez a probléma, de hátha. Ha még mindig fenáll a probléma, akkor youtube, beírod a mod nevét és keresel hotfixet.
2022. márc. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben megpróbálom, köszi a válaszod!:)
2022. márc. 22. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!