Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Logitech G920 vagy Thrustmaste...

Logitech G920 vagy Thrustmaster TMX Pro lenne jobb?

Figyelt kérdés
Melyik kormány érné meg jobban, pc hez és majd Xbox series s hez?

2022. márc. 29. 14:34
A kérdező szavazást indított:
Logitech G920
Thrustmaster TMX Pro
4 szavazat
 1/8 anonim válasza:
0%
nemtudom
2022. márc. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
B@zdm@g akkor minek válaszoltál te idióta ha nem tudsz válaszolni a kérdésemre??? 😡
2022. márc. 30. 12:53
 3/8 anonim válasza:
80%
elvileg a logitech jobb amugy ezek közül de miért kell ilyen csunyán beszélni velem :(
2022. márc. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a csendesebb működés a lényeg, akkor a Thrustmaster-t vedd, mert abban bordásszijas a meghajtás, míg a Logitech-ben meg fogaskerekes ami eléggé tud zúgni. Nekem utóbbi van Xboxhoz, de a legtöbb játékban kiritikán aluli a kormány támogatotsága konzolon, egy normális beállítást nem tudtam csinálni, így arra meg szinte nem is éri meg megvenni.
2022. ápr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pedig szeretnék majd egy konzolt mert most (szerintem) jobban megéri, mint egy PC. A választ pedig köszönöm :)
2022. ápr. 13. 19:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, ár teljesítmény arányban sokkal többől lehet összerakni egy hasonló teljesítményű PC-t. Csak rettentő élményromboló, hogy az ember nem tud egy normális, legalább az utcai autóhoz hasonló beállítást. Pl ott van a Forsa, hiába tudnak ezek a kormányok végállástól végállásik 900 fokot, ha ezen nem tudtam állítani. Kb 45-60 fok jobbra balra, és már végálláson vannak az utó kerekei, ez mellett meg nagy a holtjáték is, de nem a kormánynak hanem a játék ilyen, miközben abban le van húzva nullára. Egy másik játékban meg ez utóbbit 1-esen kell tartani, mert ha nullára teszem, akkor középállásban rázkódik a kormány. 1-esen meg kb 5-5 fok ami meg sok, főleg úgy az életben is vezetek autót.

Egy játékban volt jó a kormány, amiben tényleg használható alapban is, az pedig a Snowrunner, ez egy kamionos, sárdagasztós játék, na abban lehetett szép finoman kormányozni, meg két végállás közt kihasználni a kormányt.

Van egy régi Logitech kormányom is, még az első force feedbackesek egyike, azzal PC-n játszottam régen, és ott sokkal felhasználóbarátabban lehetett beállítani. Pl Forsaban nem is találtam olyan lehetőséget, hogy az erővisszacstolás erősségén állítsak, így meg elég lagymatag a Logitech G920-es. A régi, PC-n sokkal brutálabb volt.

2022. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És f1 illetve assettonál van tapasztalatod xbox on?
2022. ápr. 13. 21:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Asetto Corsa-val, F1-el nincs tapasztalatom, a Project cars van fenn a gépen, na ő olyan, hogy 0-s holtjátékbeállításnál jobbra-balra vergődik középállásban a kormány, 1-esen meg már túl nagynak érzem a kocsimhoz képest.

Mondjuk most kapott egy szoftverfrissítést mikor rádugtam a PC-re, most már egyből megtalálja az xbox, míg előtte azzal is kelett szórakozni.

Viszont most szórakoztunk vele, és így új szoftverrel lehetett találni élhetőbb beállítást, de az erőt még mindig kevésnek érzem benne, pedig maxra hútzuk Forsa-ban

2022. ápr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!