Pioneer DVR 560 Recordert vettem Videoról és rádióról felvesz, de TV-ről"kódolt", letilt... Másik eladókat kérdeztem mindenki szerint gond nélkül felvesz nekik sorozatot, természetfilmet stb Regiot beállítottam magyarra... Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2022. márc. 29. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
A DVD felvevők úgy vannak gyártva, hogy a Macrovision jel meglétét ellenőrzik és letiltják a felvételt, ha jelen van, így eredeti VHS kazettát és DVD-t nem tudsz másolni vele. Analóg tévéadást minden további nélkül fel tudsz vele venni, mert azokban nincs ez jelen, de a szolgáltatói box amit rákötsz valószínűleg kiadja, pont azért, hogy ne tudd felvenni az adást. Bár nem értem mire fel, mikor az adás felvétele magáncélra teljesen legális már vagy 40 éve, a VHS korszak óta.
2022. márc. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Van egy dvr 440 em is, az is pioneer. Gond nélkül felvesz

Upc parabolám van, av bemenete kapja a dvd írónak, beltéri egységet távirónyítóval váltva

Azzal simán ok a 440 el

És 560 ra is azt írják mindenhol, pld eladók hogy simán felvesz, hisz arra való...

Hallottam uncode, kinullázás lehetőségéről de az nem tudom mi fán terem...

2022. márc. 29. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!