Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem áll középen a...

Miért nem áll középen a Logitech G29 kormány?

Figyelt kérdés

A Logitech G29 kormányommal van valami hiba. A kormány alkalmazásában írja, hogy -450 fokkal el van forgatva (teljesen), és ez játékban is így működik. Pedig a kormány középre van állítva. Újraindítás természetesen megvolt, a hibára javaslatokat megköszönnék.

PC-n játszok, ETS2-höz használom fél éve. Újan vettük.



2022. márc. 31. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szoftverfrissítés esetleg? Nekem 920-as van, amit Xboxhoz vettem, ott is nehezen állt középre, aztán nap próbaképp rádugtam a PC-re és egyből frissítette a szoftverét, azóta amint bekapcsolom a konzolt, egyből beáll középre.
2022. márc. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hú az ETCS2-ben van valami hülye beállítás... én a kontrollerrel szívtam annak idején, mert ahogy elmozdítottam valamelyik irányba egy picit, rögtön teljesen végállásig s kereket. Tehát ha visszaengeded középre a kormányt, a kerék nem fordul vissza.

Nézd meg a windowsban a vezérlőpultban, vagy az eszközöknél a kormán beállításaot. Ha ott jók, akkor az ETSben nézd át a beállításokat.

2022. márc. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!