Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vezeték nélküli fülhallgató...

Vezeték nélküli fülhallgató iPhonehoz kb. 15 ezer forintig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eddig 6-7-8 ezres ársávban vettem jack csatlakozós, teljesen átlagos "agybadugós" (gumiharangos) fülhallgatókat, headseteket, tehát nincsenek nagyon durva elvárásaim. Az új kinézett telefonomon (iPhone 13) már nyilván nincs jack csatlakozó, szóval elérkezett a vezeték nélküli korszak is nálam.

Mivel sosem vettem ilyet, ezért kb. azonnal elvesztem a nagy kínálatban, szóval a választásban kérnék segítséget. Amit elvárnék tőle:

- nyilván azt, hogy működjön a telefonommal (bár gondolom kb. mindegyik működne vele)

- gumiharangos legyen (amit a köznyelv gyakran hív agybadugósnak)

- legyen rajta mikrofon, hogy tudjak a használatával telefonálni is, bár 99%-ban zenehallgatásra fogom használni

- nem tudom hogy mennyire várható el ebben az ársávban, de az sem ártana, ha a telefon kezelésével kompatibilis legyen (szám váltás, telefon felvétel és hasonlók).


A 15 ezres határ nem kőbe vésett, ha tudtok "best buy" terméket kicsit drágábban, akkor nyilván az is belefér.



2022. ápr. 2. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Airpods?
2022. júl. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért javasolnám azt mert az kifejezetten jól működik azu Apple saját termékeivel, hiszen úgy lett házon belül feljlesztve. Kb 40-50 ezer körül mozog az ára, kb 2 évet húz ki az aksija
2022. júl. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már vettem egy sima Xiaomit kb. 12 ezer forintért, minden funkciója működik.

A sima Airpods pedig nem gumiharangos és sajnos egyáltalán nem meggyőzőek számomra a képességei az árához viszonyítva. Kb. ez az Apple legrosszabb ár/érték arányú terméke.

2022. júl. 2. 10:55
 4/4 anonim válasza:
Lehet nem aktuális már a kérdés, de az iphonokhoz már nem jack kábelű fülhallhatót lehet használni, ha nem töltő kábel végű fülhallgatót
2022. dec. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!