Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ipad4 vásárlás előtt állok....

Daveskywalker kérdése:

Ipad4 vásárlás előtt állok. Mielőtt meg venném szeretnék meg győződni róla hogy jó választás lenne-e. Arról szeretnék érdeklődni hogy melyik IOS-re tudom frissíteni? Illetve bármilyen mókolás nélkül tudok le tölteni/frissíteni appokat?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 5. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Mennyiért adják?

2022. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

iOS 10 a legújabb ami elérhető rá.

Sok appnak ez már nem elég.

2014-ig gyártották. Nem vagyok benne biztos, hogy meg kéne azt már venni...

Van egy iPad Air-em ami hasonló teljesítményű és hát igazából már nem használható túlsokmindenre....

2022. ápr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
25000Ft lenne. Netflix,facebook. Amire lenne használva
2022. ápr. 6. 00:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Az sok érte
2022. ápr. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 10-12ezret adnék érte max.

De a netflix app fel sem megy rá, ahhoz iPadOS 14.0 vagy újabb verzió szükséges. Ezen meg iOS 10 van és azt újabbra nem lehet cserélni, mert nem adtak ki rá újabbat.

2022. ápr. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

YouTube sem megy rajta, csak bongeszobol....



37F incel

2022. ápr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bizonyos szempontból megéri, például a kijelzőjére a mai napig semmi panasz nincs (Retina, tehát 1536x2048 pixel, ami 264 pixel per inch) egyedül az lehet a gond hogy nagyon vastagok a kávái. Illetve a legújabb szoftver ami elérhető rá, az az iOS 10, ami lassan egy 6 éves szoftver, így a legtöbb alkalmazásnak nem elég, de ha rám írsz privibe akkor elmondok egy trükköt amivel le tudsz tölteni bizonyos alkalmazásokat :) Szóval ha filmet akarsz nézni rajta, akkor egy jó választás a retina kijelző miatt
2022. ápr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nosztalgián kívül semmire sem jó
2022. ápr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél már akkor iPad mini 2-t, valamilyen módon olcsóbb, de sokkal jobban megéri, kellemesebb a fogása, a keretei sokkal vékonyabbak, 2-szer erősebb benne a proci, könnyebb, vékonyabb, jobb a hangszórója, iOS 12-t futtat ami sokkal modernebb mint az iOS 10. Szóval ja
2022. ápr. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!