Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a különbség a ps és az...

Mi a különbség a ps és az xbox között?

Figyelt kérdés
Mi a különbség? Melyik a jobb? Miért?

2022. ápr. 11. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy valaki jelenti - mint én.

És esetleg válaszol is valami értelmeset - mint én.

Szóval nagyjából magában a gépekben hardveresen nincs nagy különbség. Mindegyik kb ugyanazt tudja.

A szolgáltatásokban, játékokban van nagyobb különbség. Van sok játék ami elérhető mindkettőre, de vannak olyanok is amik csak xboxra, vagy csak ps-re.

2022. ápr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hacsak nincs valami játéksorozat ami érdekel és csak az egyik gépre van akkor azt mondanám, hogy jelenleg az a nagy különbség, hogy a Playstation egy hagyományosabb konzol, nagyrészt egyjátékos fókuszú játékokkal, míg az Xbox elsősorban multis címeket és szolgáltatásokat kínál. Ez nem azt jelenti, hogy ne lenne az ellenkezőjére is sok példa mindkét oldalon, de általánosan elmondható, hogy a Sony néha kiad egy játékot amit megveszel és végigjátszod, míg a Microsoftos játékok legtöbbször folyamatosan bővítésre kerülő többjátékos élmények.


Maga az Xbox konzol is egyfajta kiegészítője a Microsoft Game Pass szolgáltatásának ami egy előfizetéses csomag ahol több mint 450 játékkal játszhatsz egy folyamatosan cserélődő katalógusban, sok játék a megjelenés napján belekerül. A Game Pass működik Xbox, PC és szinte minden telefonos/tabletes platformon és a legújabb Xbox Series konzolok is két árfekvésben kaphatóak. A lényeg, hogy lehetőleg ne legyen akadály az, hogy milyen géped van és az előfizetés is megfizethető legyen ami szerintem elég fontos a mai harmincezres játékárak mellett.

2022. ápr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!