Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Léteznek még klasszikus mp3...

Léteznek még klasszikus mp3 lejátszók?

Figyelt kérdés

Kicsit érdekes kérdésnek hangzik, de gyártanak még olyan mp3 lejátszókat mint régen? Tehát ez a pár gigás, pendrivenak kinéző kis lejátszók, amik csak zenefájlokat tudnak lejátszani.

Keresgélek a neten, de csak ilyen orbitálisan drágákat találok és azok tele vannak plusz funkciókkal, amire nekem nincs szükségem, így kifizetni se akarom...

A legegyszerűbbre lenne szükségem, ami megbízható és nincs túlárazva.

Tudtok ilyet?



2022. ápr. 12. 07:08
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Pedig van még.


[link]


[link]


[link]


Ebay-en meg annyi van, hogy nem győzöd átnézni.

2022. ápr. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Léteznek.

[link]

Hogy mi felel meg a céljaidnak, azt neked kell tudnod. Nekem Shanling M0 van.

[link] shanling/m0-p482445498/

Tavaly rendeltem kb. 43 ezerért (+ a tok 2500 volt). Nem olcsó, de kicsi, és elvileg 15 órát bír az akkuja, ami nekem tökéletes. A 800 Ft-os kínai gagyi jó, ha 70 percet bír, amit előtte használtam. Micro SD kártya kell bele, az még pluszköltség lehet, ha nincs otthon.

2022. ápr. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Kinek mi az igénye, de én nem vennék sima egyszerű mp3 lejátszót, mert egyrészt nincs benne kijelző, vagy ha van is a karakterek borzalmasan jelennek meg, sokszor nem is olvasható, vagy kínai, na meg örülhetsz, ha kibír 1 órát. Shanling-re sok panasz van, de amúgy nekem is tetszik kinézetre legalábbis.


Láttam pendrive alakút is, bár nem olcsó:

[link]

2022. ápr. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 puritan ***** válasza:
100%

Én találtam egyet nemrég a fiók aljában, valami samsung. Feltöltöttem, és működik.

:-)

2022. ápr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!