Az Edifier márkára lehet mondani hogy budget-audiophile?

Figyelt kérdés
Tényleg jól szólnak vagy csak a marketingjük jó?

2022. ápr. 14. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Mindent lehet. Az audiofil egy megfoghatatlan dolog, mivel minden ember hallása más, szubjektív tapasztalat. Persze vannak fanatikusok akik "hallják a digitális HDMI kábelen a különbséget" és hasonló ökörségek, de ezt hagyjuk meg inkább ezotériának és hitnek. A hit itt olyan értelemben lényeges, hogy mivel az érzékelés szubjektív, hallgasd meg és döntsd el magad. Ha neked tetszik, akkor mindegy mit mondanak mások, vagy mi van ráírva. Az élmény a sajátod kell legyen, te hallod, nem más!
2022. ápr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szirty ***** válasza:

Lehet.

A piacon is azt mondják a tojásra, zöldségre hogy friss!

2022. ápr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Én nem hívnám audiofilnek ezeket a cuccokat, bár biztos van köztük, ami elfogadhatóan szól, főleg a drágábbak között. Egy negyven-ötvenezres bluetooth hangszórópár nagyon-nagyon messze van az audiofil kategóriától. Eleve ami vezeték nélküli, az nem tartozhat oda.
2022. ápr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat, lehettem volna konkrétabb.


S350DB illetve M601DB a jelöltek. Vagy spórolgassak kicsit még és menjek passszív felé?

2022. ápr. 14. 21:30
 5/6 anonim válasza:
100%

tényleg szépen szólnak!

Edifier r2850db (110-120ezres kat.) tulaj vagyok, és mind a magas mind a mély nagyon jól szól pedig a szobámban nem is sikerült úgy elhelyeznem ahogy ajánlanák stb. Szép az osszhang!

2022. szept. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem két 30-40 ezres kategóriájú Edifier-em van, egy R1700BT és egy D12. Elöbbi másfél éve van meg, de még mindig meglepődöm, hogy milyen erős, dinamikus hang jön ki belőle a méretéhez képest. A hangminőség sem rossz az árához képest. Egy 60 nm-es lakásban hallgatom, jó forrás esetén 70-80 százalékos hangerőn szinte betölti az egészet. Mondjuk, az elhelyezés is sokat számít és a lakás akusztikája is, ami az én esetemben jó! Ami szintén pozitívum, hogy kis helyen elfér és szerintem még jól is néz ki! És ez csak belépőszint, gondolom a drágábbak még jobbak! Tervezek is jövőre venni egy erősebbet, mert nagyon kiváncsi vagyok, hogy azok mit tudnak! A D12 sem rossz, de azt ritkábban használom. Szerintem bőven megérik az árukat!
2022. dec. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!