Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen sebességű videomagnókná...

Milyen sebességű videomagnóknál az EP SLP üzemmód?

Figyelt kérdés

Annyit tudok hogy az SP a normál az LP lassú üzemmód.

LP üzemmódot nem mindegyik videomagnó játssza le.



2022. ápr. 23. 14:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Akkor az EP-ből hány film fér el egy kazzin?

SP-n 2db LP-n 4db film fér el.

2022. ápr. 23. 23:27
 12/15 anonim ***** válasza:
3x2=6 film.
2022. ápr. 24. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Szerintem külön van az EP SLP mód.


DVD felvevőmnél külön vannak.


Vélemény?

2022. ápr. 24. 17:00
 14/15 CSYRKe válasza:

Én annyit tudok az én Pana SuperDrive magnom tanulmányozása után hogy nekem SP(standard play , LP long play ami a fele szalag sebesség mellett rögzít , illetve az EP (extended play 1/4 szalag sebesség mellett rögzít ) üzemmódok állnak rendelkezésre sztrero Audio rögzítésével , tehát 240 es kazetta esetén 4 óra a kapacitás SP módban , 8 óra LP Ben (nem Vinyl XD ) és 12 óra EP mód esetén , és én egy igaz olcsó de elég elfogadható hangminőségű fülessel sem véltem rosszabb minőséget hallani a felvételekből mint ami a Minidisc ből kijött .

LP t nem vagyok biztos benne de talán a régebbi videók amik ilyesmire nem voltak felkészítve talán lejatszak csak ugye SP sebességgel szóval a beszélgetés az minimum mókus hang (egyszer néztem egy ilyen kazit ) de tudnia kell a lejátszónak különben vagy nem ad képet vagy ad de nem jot kihagy nem tudom hogy reagál , SLP rol meg én nem tudok semmit :P , de gyanítom hasonló az elmélet mint a többinél .

2022. ápr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 CSYRKe válasza:

Hoppá , az EP az SLP mód !

Ezt jól benéztem XD .

2022. ápr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!