Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Uher 4400-as sztereo riporter...

Uher 4400-as sztereo riporter magnó ügyében kérnék segítséget. Lehet-e jvítani?

Figyelt kérdés

A lejátszás nagyon halk, kell-e erősítő?

Két mikrofonnal sem működik a felvétel, bár a műszer kileng.

Megbízható szakembert keresek a Dél-Dunántúlon.

Mekk Elek kíméljen!



#szalgos magnó
2022. ápr. 24. 10:24
A kérdező szavazást indított:
Lehet javítani
Nem érdemes pénzt költeni
2 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem értem az ilyen kérdéseket.

Természetesen lehet javítani. Mindent meg lehet javítani. Mindent is.

Hogy érdemes-e? Azt mi honnan tudjuk, neked érdemes-e? Én például nem tudok elképzelni olyan szituációt hogy akár egy centet is fizessek egy ilyen készülékért, de ha te például gyűjtő vagy és egy szép állapotú készülék kerül a kezed ügyébe, akkor meg nyilván megérheti a javíttatás.

Szóval tulajdonképpen mit szeretnél megtudni?

2022. ápr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, rajtad áll.

Ha neked arra van szükséged, és nem sajnálod rá a pénzt, megjavíttatod.

Remélem nem értettem félre, de ugye nem azt várod tőlünk, hogy helyetted keressünk valakit aki megjavítja, és jeletkezzen nálad?

2022. ápr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Amit szerettem volna megtudni pl. hogy ehhez a készülékhez kell-e erősítő és azt is, hogy antik volta miatt alkatrész beszerzés lehetséges-e?


Azt sem vártam, hogy a válaszoló helyettem keressen szakembert - javalatra lett volna szükségem.


Kösz a válaszokat...

2022. ápr. 25. 08:31
 4/5 anonim ***** válasza:

"Amit szerettem volna megtudni pl. hogy ehhez a készülékhez kell-e erősítő és azt is, hogy antik volta miatt alkatrész beszerzés lehetséges-e?"


De mégsem kérdezted.


"Azt sem vártam, hogy a válaszoló helyettem keressen szakembert - javalatra lett volna szükségem."


És erre kiírtad hogy Mekk Elek kíméljen.

Én megbízható szakembernek tartom magam, de nem vagyok dél dunántúli. Ennek ellenére pár dolgot leírok ami segíthet neked.

Mint gyártmány, képes felvételt készíteni és visszajátszani, a kezelőszervek megfelelő állásában, és a saját hangszóróján át megszólaltatni külön az I. és külön a II. csatornát.

Ha tudod hogyan működik, de mégsem sikerül felvételt készítened vagy visszajátszani, akkor meghibásodhatott.

Egyéb esetben előbb meg kellene ismerned a működését.

https://www.youtube.com/watch?v=CkJ9JSiDQUY

2022. ápr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4/4 - "a lejátszás nagyonk halk - kell-e erősítő" ezzel indítottam!

- a Mekk Eleket korábbi tapasztalat miatt, sufniszakik miatt írtam,

- az én gépem 1968-as modell a Tiéd 66-os, hasonló,

- a működését csak felhasználó szinten ismerem - meghibásodott...


Mindenesetre köszönöm az egyébként komptens válaszodat!

2022. ápr. 25. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!