Miert ilyen draga a Juul?

Figyelt kérdés
Miert van ennyire felkapva? Miert ilyen draga a pod hozza? Honnan lehetne olcsobban kapni?

2022. ápr. 28. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Mert te is akarod, vagysz ra, menonek gondolod, meg akarod szerezni hogy neked is legyen. Ha elegge akarod, meg is veszed, akar dragan is, mert olcson nincs.


Ezert adjak dragan.

2022. ápr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mas marka podja nem jo bele?
2022. ápr. 28. 19:56
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Van hozza sokfele kompatibilis pod es utantolto is.


Google-t ismered?

2022. ápr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ismerem es semmit se talaltam :))
2022. ápr. 28. 20:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van.Tényleg drága a pod bele de ha otthon kevered ki magadnak a lötyit bele ugy olcson meg lehet uszni.Csak sokan nem tudjak/lustak maguknak csinalni.Szo pl en 2-3 havonta veszek egy csomag podot 5k ert(mondjuk mellette cigizem is),es 5k kikeverem ugyanennyi idore a liquidemet.A gond sokszor az hogy atb@sszak a fejed mar bocs a kifejezesert,"igy meg ugy eredeti" a nagy pélót.

Egyepkent alapbol maga a starter szerintem nem draga,es kezdoknek van ami pont jo hasznalni is konnyu,csak mar kezd kimenni a divatbol igy podot is nehezebb beszerezni es ha kesobb eladnad mondjuk valtas miatt akkor olcson tudod csak adni.Arrol meg nem hallottam hogy mas gyartasu pod is jo bele de en inkabb nem szorakoznek ezzel csak azert hogy lefaragjak 500 ftot a fenntartas koltsegebol.

2022. ápr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
+ bocsi lehagytam hogy óriási csalodas hogy mar csak mentolos es tobaccos podokat gyartanak(a starterben kapottakat leszamitva)
2022. ápr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!