XBOX one s vagy one x?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy xboxot de nem 360nat mert az már nagyon lejárt és sima onet se hanem ez a 2 között gondolkodtam! Melyiket érdemesebb? Oké hogy az x elvileg jobb de a haverjaim azt mondják hogy nem éri meg az árát és inkább s-et vegyek!

2022. ápr. 29. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Egyik xbox se éri meg. Vagy ps4-et vegyel vagy pc-t.
2022. ápr. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Az One X jóval erősebb mint az One S. Nem tudom, hogy 4K Tvd van-e, de azon jóval jobban néz ki az One X. Őszintén szólva viszont ezek régi gépek szerintem marha drágák ahhoz képest, hogy bármikor abbahagyhatják a támogatásukat. Egy Series Sben nem gondolkodtál? Annyi hátránya van, hogy nincs benne lemezmeghajtó, de cserébe jövő biztos és jobban futnak rajta a játékok.
2022. ápr. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Vannak úgynevezett Xbox One X enhanced játékok, amik az One X-en látványosan szebbek, mivel maga a gép kb 6x erősebb mint az One S. A legtöbb játék nem ilyen, de ami enhanced az X-en sokkal szebb.

Ezt neked kell tudnod, hogy a játékok amikkel játszani szeretnél ilyen kiadások-e, illetve, ha igen, akkor megéri-e a plussz pénzt amivel drágább az X.

Sima mezei Xbox játékért nem éri meg az X.

2022. ápr. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Xboxra hány excluzív játékot láttattok okoskáim? tökmind1 milyen erős ha nincsenek rá játékok mint pl a spiderman.
2022. máj. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
#4 Spidermanból 20 milliót adtak el, PS konzolokból meg 116 milliót. Számold ki, hogy csak PS fronton hány embert nem érdekel a fanboykodásod.
2022. máj. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
5 neked 100-as IQ-d van
2022. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!