Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Eldugott horgásztanyára van...

Eldugott horgásztanyára van lehetőség TV adást kreálni?

Figyelt kérdés
Van egy horgásztanyám, ahol nincs a kábel TV bekötve, de áram van. Van olyan antenna, amit ha rákötök egy TV készülékre, azzal az alap csatornákat tudom fogni bejelentés nélkül?

2022. ápr. 29. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2022. ápr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne:

Pl egy lekpeantenna felszerelésével a házra: [link]

Vagy egy beltéri erősítős szobaantennával: [link]


Viszont feltétele, hogy a tévédben legyen digitális tuner, mert ha az nincs akkor kell egy set top box is.

Személyesen én 4 éve használtam ilyet, mármint digitális földfelszíni vételt. Akkor egy Thomson márkájú beltéri erősítős antenna volt, viszont esőben meg néha magától szétesett pár másodpercre a kép. Emiatt én biztos, hogy lepkeantennát raknék fel, főleg ha ilyen árban találsz, mint a linkelt. Áram sem kell annak a működéséhez, élettartama 20+ év.

2022. ápr. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az is feltétel, hogy a MindigTV lefedettségi körzetén belül legyél.

Ha viszonylag elég közel vagy az adóhoz, szobaantenna is elég lehet. Egyébként pedig tetőantenna. Lehet hogy állítgatni kell, de egyszer jól beállítod és jó lesz, ha jó a jel.

2022. ápr. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És az erősítős szobaantennát úgy kell elképzelni, hogy a TV-t rádugom az áramra, az antennát csatlakoztatom a TV-hez és hangolás után már van is pár nézhető csatorna?
2022. ápr. 29. 20:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Ha a TV-ben van digitális tuner, akkor úgy műküdik, ahogy leírtad. Ha nincs, akkor kell a kettő közé egy set top box, azon játszod végig a hangolás néha idegőrlő műveletét, aztán ha minden megvan, lehet nézni a TV-t.
2022. ápr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a sok segítséget!
2022. ápr. 29. 21:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg sky-dsl, ha netet is akarsz.
2022. ápr. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Net esetén egy hordozható mobil-router is jó lehet, nézd meg hogy ott melyik szolgáltatónak van megbízható, stabil térereje és olyat vegyél.
2022. ápr. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!