Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudnám a számítógépem...

Krisztib;;;)) kérdése:

Hogyan tudnám a számítógépem képernyőjét Wifi-n keresztül a TV-re vetíteni(Samsung SmartTV)?

Figyelt kérdés

2022. máj. 1. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerűen, ha volna rá nagyon egyszerű megoldás. Így marad a hosszú kábellal összedugós verzió, vagy a Youtube.
2022. máj. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon egyszerű, a lehúzós menüből válaszd ki a Smart View-t. Lehet, hogy régebbi telefonnál más a funkció neve, pl. Screen Mirroring (kép tükrözése).
2022. máj. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
(Privát) Bocs, Win10 alatt a műveletközpontban (Csatlakozás - az ikonról egyértelmű lesz)
2022. máj. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szükség lesz Wi-fi adapterre, ha még nincs
2022. máj. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen csak sajnos nem képes rá a gépem,más módszer nincs?
2022. máj. 2. 13:37
 6/8 anonim ***** válasza:
"Szükség lesz Wi-fi adapterre, ha még nincs" - erre nem képes? Van USB is, ha kevés a hely. Ez egy Wi-fi jellegű kapcsolat. Mégis milyen más módszer lenne?
2022. máj. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ohh értem bocsánat nem értettem először,köszönöm!
2022. máj. 2. 14:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Chromecasttal is megoldható, mondjuk wifin nem tudom mennyire akadna. Chrome böngészőt megnyitod, jobb fent opciók, átküldés és kiválasztod a tv-t.
2022. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!