Konzolvilág fülhallgató elállási jog?

Figyelt kérdés
Online rendeltem egy fülest a konzolvilágból. Utánaolvastam, jókat írtak róla, viszont nekem nem tettszik annyira, ennyi pénzt (17k) nem ér meg. Ha jól tudom, elvileg van elállási jogom. Hogyan lehet ezt érvényesíteni?

2022. máj. 5. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Elolvasod az ÁSZF-ben h hová kell visszaküldeni...
2022. máj. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Ha rendelni tudtál, akkor elég nagy lehetsz ahhoz is hogy ennek utánajárj. A legjobb helynek ígérkezik érdeklődni ezután, a konzolvilág ügyfélszolgálatán.

A weboldaluk bármelyik lapján alul megtalálható az elérhetőségük.

Siess, mert az elállási jog a kézhezvételtől számított 14 napon belül illet meg csupán.

2022. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Emailben jelezd nekik, hogy élsz az elállási joggal.

Ezt a nyomtatványt kell kitölteni és elküldeni mailban:

[link]

Én ide még nem küldtem vissza, de ahova igen, ott kérték, hogy kinyomtatva is legyen benne a csomagban.

Ha foxpost automatába rendelted, akkor a nyitókóddal megint ki tudod nyitni a fiókot és visszateheted a cuccot, visszaviszik nekik.

Ha nem, akkor add fel csomagban.

2022. máj. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Idézem a Konzolvilág oldaláról:


"Fogyasztót nem illeti meg az elállási jog:


olyan zárt csomagolású termék tekintetében, amely egészségvédelmi vagy higiéniai okokból az átadást követő felbontása után nem küldhető vissza (HEADSETEK, FÜLHALLGATÓK, hajnyírók, hajformázók, hajkefék, férfi borotvák, női borotvák, epilátorok, IPL tartós szőrtelenítők, gyantázási eszközök, férfi szőrtelenítési termékek, női szőrtelenítési termékek, elektromos fogkefék, fogkefe pótfejek, lázmérők, inhalátorok, mikrofonok, stb.)."


A fülhallgatót csak akkor küldhetsz vissza, ha egyáltalán nem bontottad ki.

2022. máj. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Azért elég durva, hogy a konkrét webshop weboldalán nem találja meg valaki az információkat, miután ott már lezavart egy rendelést....


Funkcionális analfabétizmus befigyel?

2022. máj. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Morzsi007 ***** válasza:
Fülest sehol nem vesznek vissza, ha már kibontottad. De már fejhallgatót sem sok helyen.
2022. máj. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!