Az lehetséges hogy HDMI kábellel összekötöm a gépem egy tv-vel. A tv a második monitor. A Barátnőm azon filmet néz én meg a monitoron játszom?

Figyelt kérdés
A film ha
2022. máj. 8. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Marmint ugyanarrol a geprol nez filmet mint ahol te jatszol? Az nem fog menni, mert a jatek teljes kepernyosre kapcsolja magat, a masik monitor letiltodik. Tehat nem fogod tudni elinditani a filmet a masikon es szinten teljes kepernyore allitani.


Ha mindket programot (jatek es video) lehet ablakban futtatni, akkor lehet 2 kepernyon 2 kulonbozo tartalom.

2022. máj. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi!


És ha ablakos módban megy a játék?

2022. máj. 8. 19:38
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A 2. bekezdest sikerult elolvasni?
2022. máj. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ok! Elsiklottam felette.


Köszi!

2022. máj. 8. 19:49
 5/13 anonim ***** válasza:
21%

Ha mai(vagy az elmúlt pár évben gyártott) okostévéről van szó, mindegyikben benne van gyárilag a Netflix (az HBO Max az nem feltétlenül,mert az HBO Go-ból HBO Max-szé válással egy halom régebbi, amúgy okos televíziót kizártak - ezen volt egy óriási népharag az érintettek körében, de amennyire tudom, ettől még kizártak egy rakás, egy halom régebbi okostelevíziót...).


Én úgy oldanám meg, hogy párod nézze a tévén a filmet a tévé appjáról (alkalmazásáról, applikációjáról), te pedig játssz a gépen.

2022. máj. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5: milyen jo otlet, es mondd csak, szerinted az mp4-ben, mkv-ban letoltott filmeket is lejatssza a tv-re telepitett netflix applikacio? (kolto kerdes volt)
2022. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#5 Köszi, de ilyenre nem költök, ott a torrent :) Inkább az árán eszem egy finomat ;)
2022. máj. 8. 20:40
 8/13 anonim ***** válasza:
7: Nyugi, én se költök, más emberekét használom a tudtukkal és az engedélyükkel.
2022. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8: nem sokaig, a netflix megelegelte hogy 3 annyian hasznaljak a szolgaltatast mint ahanyan elofizetnek...
2022. máj. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Veszel egy pendrive-ot és rárakod a filmet.


A párod a TV-n nézi, te pedig ettől függetlenül játszol a gépen

2022. máj. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!