Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Midy Vezeték nélküli Bluetooth...

Midy Vezeték nélküli Bluetooth sport fejpánt? A többi részletes leírásokat a Megjegyzések között találjátok.

Figyelt kérdés

A bluetooth bekapcsolása után tudja csatlakoztatni a pántot és a mobilját.

A telefonon lévő zenét közvetlenül a mobilján tudja elindítani, és a

fejpánton pedig hallgathatja.

A fejpántot úgy kell elképzelni, mintha az egy fülhallgató lenne.


Köszönöm,ezt mind megcsináltam,csak van egy kis "baj",a telefonomon működik a bluetooth,rengeteg zene van rajta,sajnos a fejpántot nem tudom csatlakoztatni..🤔😕


Kérem szépen Önt,hogy valahogyan segítsen,mert nem szeretném elrontani a fejpántot,vagy valamit félre nyomni..


Hogyan tetszik érteni,a csatlakoztatást?

Telefonon sikerül "villámgyorsan"),viszont a fejpánton nem...🤔


Most már komolyan nem tudom,hogy mi tévő legyek...


Köszönöm a segítségét! :)


Bejövő gmailes levelek közül másoltam be! :)


Köszönöm mindenkinek aki segít! <3


Kérem szépen Önt,hogy valahogyan segítsen,mert nem szeretném elrontani a fejpántot,vagy valamit félre nyomni..


Hogyan tetszik érteni,a csatlakoztatást?

Telefonon sikerül "villámgyorsan"),viszont a fejpánton nem...🤔


Most már komolyan nem tudom,hogy mi tévő legyek...


Köszönöm a segítségét! :)



#letöltés #fejpánt #a fejpántot nem tudom csatlakoztatni..🤔😕 #Hogyan tetszik érteni,a csatlakoztatást? #Telefonon sikerül "villámgyorsan"),viszont a fejpánton nem...🤔 #köszönöm mindenkinek,aki segít
2022. máj. 25. 15:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!