Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit lehet kezdeni így ezzel a...

Mit lehet kezdeni így ezzel a készülékkel, google zár?

Figyelt kérdés

Vettem egy tabletet évekkel ezelőtt a jófogásról nagyapámnak, akkor ugye ki volt jelentkezve az eladó google fiókjából minden, nem is volt baj, csináltam rá egy ilyen helyi profilt (csak olvasgatni használta + fb), minden jó volt így évekig.


Múltkor mutogatja, hogy elég lassú már, befagy böngészésnél, mondom sebaj, kell már rá egy factory reset, megcsinálom(már elfelejtettem, hogy nem jelentkeztem be neki google fiókkal, mert 2 éve vettem..), erre kéri a google bejelentkezést. Az eladót ugye már nem tudom megkeresni, meg ki adná csak úgy meg a fiókjának a jelszavát?


Kipróbáltam már minden youtubeos videót, egyikkel se tudom átugrani :( Kuka a készülék így? Vagy meglehet oldani valahogy esetleg?


Huawei t3 8.0 tabletről van szó.



2022. máj. 26. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:

" Vagy meglehet oldani valahogy esetleg?"

Azért csinálták ilyenre, hogy ne lehessen megoldani.

2022. máj. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Factory resetnél nem felejt el minden korábbi fiókot?

Csinálsz egy új google fiókot nagyfaternak és bejelntkezel vele.

2022. máj. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
sajnos nem, lopás elleni védelmi funckió a google-nél :/
2022. máj. 26. 14:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Az utoljára használt gugli fiókot kell megadni. A történet itt véget is ér, mert a tolvaj meséje is pont ugyanez.
2022. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Soha semmit nem loptam életemben, higgy amit akarsz.
2022. máj. 27. 06:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Senki nem feltételezte hogy loptál, ha kreálsz egy fiókot meg kell jegyezni, fel kell írni pont az ilyen esetekre való tekintettel, plusz ki tudja még mire lesz jó.
2022. jún. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Közben találtam egy embert, aki leszedte a google zárat. Szerencsére meglehetett oldani
2022. jún. 13. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!