Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudnám visszaállítani...

Hogyan tudnám visszaállítani iOS 7-re vagy 6-ra az iPad 2-met?

Figyelt kérdés
Van számítógépem már feltettem rá az iTunest, meg a 3uTools, csak az a baj hogy a letöltött iOS 6 és 7 sehogy sem akar letöltődni. Légyszi tudnátok mondani olyan jó oldalakat amik biztos hogy letöltik? Nagyon fontos mert iOS 9-cel szinte használhatatlanul lassú

2022. máj. 28. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Sehogy. Ráadásul apple és optimalizálás ide vagy oda, egy 10+ éves készülékkel biztos nem kínlódnék..
2022. máj. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy hogy sehogy? Amúgy meg nagyon szeretném megtapasztalni a régi iOS-t és a gyors régi nagy iPad-et :)
2022. máj. 28. 16:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Az Apple jobban tudja, hogy mi a jó neked. Ez esetben az a jó neked, ha nem kapod vissza régi jó rendszert és ezért majd veszel egy új készüléket.
2022. máj. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És valaha mégegyszer fogja engedélyezni mint 2018-ban azt hogy visszállíthassuk iOS 6-ra? 🥺
2022. máj. 28. 18:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem fogja soha.

Nem azért javítgatják folyamatosan, hogy utána ne frissítsd a készülékedet.

2022. máj. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocsi véletlenül rosszat jelöltem be (nem hasznos) mert amúgy szerintem tök hasznos a válaszod. De szerintem nagy kár mert az iOS 6 szép volt
2022. máj. 28. 18:48
 7/8 anonim ***** válasza:

[link] ugyan ez ipad 2-nél. Ha a repo-t nem tudod hozzáadni, akkor használd ezt: [link]


a fileokat innen tudod letölteni, a leírásból:

[link]


de hogy ez menjen jailbreakelned kell ios 9.3.5-ön. cydiaban hozzáadod az apple file conduit 2-t és a filza tweaket! utána követni azt amit az 1. videóban mondtak

2022. okt. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*nem a leírásból, hanem letöltöd a file-t a driveról. Valamint a cydiaban amikor a filzaban telepítetted a .deb fileokat, akkor a cydia -> installed -> kdfu app -> valamit módosítani kell a modify gombal, de arra már nem emlékszek -> utána kilépsz a cydiabol -> bezárod a cydiat -> megnyitod -> installed -> kdfu app -> modify -> clear -> ha a kezdőképernyőn megjelenik a kdfu app, akkor követni az 1. videót
2022. okt. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!