Érdemes Xbox One konzolt venni 2022ben?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem vagyok Gamer. Nemrégiben elromlott a laptopom amin néha - néha fifáztam vagy GTA-val játszottam. Mivel egy nintendo 64-es konzolt leszámítva nem volt még komolyabb konzolom így arra gondoltam hogy veszek egyet, és valahogy az xbox mindig is szimpatikusabbnak tűnt. Tudom hogy most jött ki a Series de ennyit nem szeretnék rákölteni mivel kb 2-3 havonta szoktam csak játszani 1-2 órát. Max egy délutánt.

2022. máj. 28. 21:23
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Inkább a Series
Inkább PS4
Inkább PS5
9 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, javaslom az XBOX ONE S-t, ha belefér a keretbe.
2022. máj. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg ilyen keveset játszol akkor simán. Fifa biztos jön még évekig a gépre. Itt lényegében az időt állóságot fizeted meg. Valószínűleg 1-2 múlva belül nem fognak megjelenni már rá új játékok sporton kívül. Végig futva a használt árakat, ezek az opcióid vannak

Xbox One (nagy, fekete külön táppal) - Ennek kellene a legolcsóbbnak lenni 50-60e körül láttam, de az újabb és kisebb "alap" One Sből is árulnak ilyen árban jó párat.

Xbox One S (kicsi, fehér) - Mindenben jobb mint az alap One és kicsit gyorsabb is ezért hacsak nincs valami hatalmas különbség árban akkor őszintén szólva nem éri meg az alapgéppel vacakolni.

Xbox Series S (lemezmeghajtó nélküli, fehér és fekete koronggal a tetején) - Ez már újgenerációs gép viszont használtan is egy húsz ezret még rá kellene dobni az árra (80e forintért már láttam bolti eladótól). Viszont lesz rá GTA6 ha ez számít.

2022. máj. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!